Kamión s osobným vozidlom sa zrútil z nadjazdu na cestu pod ním. Informovalo o tom oddelenie komunikačných a vnútorných záležitostí Prezídia Hasičského a záchranného zboru. Pondelková dopravná nehoda na starej ceste z Trnavy do Piešťan si vyžiadala dve obete na životoch a trojicu zranených.

Ďalšie tri osobné autá sa zrazili na nadjazde. Na mieste zasahujú hasiči z Trnavy. „Vodič kamiónu, ktorý išiel smerom od Modranky, prešiel podľa prvotných informácií plynulo do protismeru, kde došlo k zrážke s osobným autom, po náraze prerazili zvodidlá a obe autá sa zrútili z nadjazdu. Vzápätí došlo na nadjazde k zrážke ďalších troch vozidiel. Polícia z dôvodu záchranných prác a dokumentovania nehody uzavrela cestu I/51 a aj cestu I/61,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová.

Cez Morandiho most som išiel prvýkrát, chcel som si pozrieť na Janov…

„Pri nehode zahynuli vodič kamiónu a vodič osobného vozidla, ďalšie osoby sa zranili ľahko. Hasiči z Trnavy poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc. Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou budú vyslobodené usmrtené osoby pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia,“ doplnila pre TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Sklenený most v Číne sa pod náporom vetra rozpadol na kusy, turista na ňom zostal uväznený