Kanibal podrezal svojej priateľke hrdlo a k večery si pripravil jej grilované nohy

1052

Alkoholová párty sa zvrtla v brutálnu vraždu v ukrajinskom meste Kryvyj Rih. Muž menom Olexandr tam podrezal svojej priateľke hrdlo a rozštvrtil ju! Potom, čo do jeho domu vtrhla polícia, pristihla ho pritom, ako si griluje nohy obete! Štyridsaťjedenročný muž uviedol, že sa rozhodol vraždiť preto, že bol hladný.

Na prechádzku k rieke vyrazil so svojimi dvoma deťmi v ukrajinskom meste Kryvyj Rih muž menom Mykola. „Hľadali sme miesto na rybárčenie, keď sme v rákosí narazili na vrece,“ povedal pre ukrajinská médiá podľa informácií britského denníka Daily Mail Mykola. V tú chvíľu sa prechádzka zmenila v hororový zážitok. „Videl som, ako z neho trčí nahý zadok, a uvedomil som si, že to sú ľudské ostatky. Zavolal som políciu,“ dodal Mykola.

Kanibal zjedol jeho semenníky!

Netrvalo dlho a za pomoci miestnych ľudí sa podarilo identifikovať obeť, ktorou bola päťdesiatročná žena, ktorá sa stretávala s mužom menom Olexandr. Strážcovia zákona sa rozhodli, že ho vypočujú a prehľadajú jeho dom. Potom, čo dorazili na miesto, čakal ich šokujúci pohľad. Olexandra prichytili akurát vo chvíli, keď si smažil ženine nohy! Olexandr mal strážcom zákona povedať, že si „varil ženine nohy a jedol ich potom, čo dostal hlad.“

Stalinov hrozný experiment urobil z ľudí za desať dní kanibalov!

K vražde malo dôjsť počas alkoholovej párty. Dvojica sa spolu popíjala, keď muž dostal hlad, vzal nôž a podrezal svojej priateľke hrdlo. „Podozrivý bodol ženu nožom, čím jej spôsobil smrť. Odťal žene nohy a ostatné časti tela dal do vreca, ktorý odtiahol k rieke a nechal ho v rákosí,“ uviedol policajný hovorca Sergej Lukášovič. Muž bol vzatý do väzby a hrozí mu pätnásť rokov väzenia.