Ruskí policajti objavili na skládke v meste Nachodka telo mŕtvej ženy, ktorému chýbala hlava a končatiny. Stopy viedli do bytu, v ktorom bola obeť zavraždená. Tam sa mužom zákona naskytla ešte drastickejšie scéna. Na stále horúcej panvičke sa smažila ľudská pečeň.

Vo východnom Rusku v meste Nachodka vyšetrovali kriminalisti nález časti ženského tela, zbaveného hlavy a končatín. O chvíľu neskôr objavili za asistencie policajného psa byt v Leningradskej ulici, v ktorom došlo k beštiálnemu zločinu.

  • Našli odpudivé dielo dvojice kanibalov, ktorí na panvici smažili ženinho pečeň so zemiakmi. Vrahovia však už boli preč. Na stenách bytu za sebou zanechali strašidelné symboly načmárané ľudskou krvou.

Polícia vyhlásila po oboch mužoch pátranie. Neskôr policajti vypátrali aj odrezané dolné končatiny obete. Hlavu a paže sa im však nájsť nepodarilo.

Príbehy najväčších kanibalov, na ktorých by svet najradšej zabudol

Podozrivým číslo 1 je majiteľ bytu Sergej Moškovec (59). Ten bol už v minulosti obvinený z vraždy. Druhého páchateľa polícia odmietla identifikovať. Aj on má ale kriminálnu minulosť.
Podľa policajných vyšetrovateľov sú obaja nebezpeční vrahovia teraz na úteku a skrývajú sa niekde vo 160tisícovém meste. Kriminalisti uverejnili tiež desivé fotografie z miest nálezov telesných pozostatkov zavraždenej ženy.