Bývalá katarská princezná Kasia Gallaniová (†45) zomrela na konci mája. Jej telo bolo objavené v luxusnom penthouse za 2,5 miliónov eur pri španielskej Marbelly. Príčinou smrti malo byť údajne predávkovanie drogami. To si však nechcú pripustiť jej blízki, ktorí tvrdia, že Kasia drogy nikdy nebrala. Podľa všetkého mala kráska v byte ležať mŕtva štyri dni. A na povrch vyplývali ďalšie desivé okolnosti. Kasia bola nedlho pred smrťou vykradnutá a zmlátená!

Kráska bola nájdená v luxusnom komplexe pri španielskej Marbelly bez známok života. V byte mala mŕtva ležať štyri dni, než bola objavená políciou po tom, čo ju zalarmovala jedna z dcér a upratovačka. Smrť mal u ženy zapríčiniť koktail drog a alkoholu, to sa ale veľmi nezdá Kasiiným blízkym.

 Bola zranená na  tvári 

Podľa upratovačky Pomy žena milovala behanie, jogu, a rozhodne nepila. K tomu sa prikláňa aj kamarát bývalej katarskej princeznej Louis Spagnuolo. „Poznal som ju veľmi dobre a som z tejto správy zdrvený. Bola to veľmi dobrá osoba a tí, ktorí ju poznali, ju mali radi. Milovala svoje dcéry neuveriteľne a nikdy by ich neopustila,“ povedal v minulosti priateľ zosnulej.

Miliardový podvod! Saudská princezná naletela podvodníkom z ostrova Bali

Na svetlo sa však dostávajú ďalšie podivné informácie. Podľa najnovších informácií denníka Daily Mail bola Kasia dva mesiace pred smrťou vo svojom strešnom byte okradnutá a fyzicky napadnutá. „Pred pár mesiacmi bola okradnutá vo svojom byte. Títo chlapíci ju napadli a poriadne zbili a ukradli jej veľa vecí. Bola dosť ťažko zranená na tvári,“ povedal pre denník manažér nočného klubu a spevák Bruce Baps. Ten sa tiež domnieva, že napadnutie a krádež má čo do činenia s väzbami na katarskú kráľovskú rodinu. Po útoku podľa jeho slov bola vydesená na smrť. „Trvalo štyri dni, kým ju našli, takže jej telo bolo v stave rozkladu,“ dodal Baps s tým, že pred smrťou mu kráska, ktorú na instagrame sledovalo viac ako 500 tisíc ľudí, poslala správu, v ktorej stálo iba: „Idem spať .“ Potom sa mu už neozvala. Najskôr mu to neprišlo divné, že sa neozýva, ale neskôr sa rozhodol ísť dokonca do jej bytu. Nikto mu ale neotvoril. O pár dní neskôr ju našli mŕtvu.

Z princeznej rebelka, taká bola britská princezná Margaret

 Sexuálne zneužitie dcéry otec  poprel 

„Neverím, že sa zabila, ale čakáme na výsledky pitvy, aby sme presne vedeli, čo sa stalo. Trvalo štyri dni, kým bola nájdená, takže jej telo bolo v stave rozkladu,“ dodal ešte priateľ zosnulej. Tvrdí tiež, že je hlúposť, že by si Kasia siahla na život kvôli sporu o dcéry, ktorý viedla so svojím bývalým manželom Abdalazízom bin Chalífa Ál Saním, princom a najstarším synom predchádzajúceho katarského emiera Chalífy bin Hamada Ál Sáního.

Monacká princezná Stéphanie: Film o mojej matke nemal nikdy vzniknúť

Kasia sa o svoje tri krásne dcéry s bývalým partnerom súdila pätnásť rokov. Rozsudok padol tento rok v máji, súd rozhodol, že všetky tri dcéry vo veku 15 – 17 rokov bude mať na starosti ich otec. Kasia v minulosti upozorňovala na to, že jej bývalý manžel mal sexuálne zneužiť jednu z ich dcér, ktorá svojho otca z činu obvinila. Ten mal s dcérou spať v jednej posteli a nevhodne ju ošahávať. Parížska prokuratúra v súčasnej chvíli dievčino tvrdenie šetrí. Otec zneužitie kategoricky odmietol.