Keď mala ešte len osem rokov, bola znásilnená. Sexuálnym zneužitím si prešla druhýkrát, keď mala pätnásť. Niet sa preto čomu čudovať, že krásna Orin Julieová (26) vstúpila do izraelských obranných síl, aby sa dokázala ubrániť. Dnes sa vie oháňať so zbraňami lepšie ako kdejaký muž.

Orin získala prezývku Kráľovná pušiek právom. So zbraňami to naozaj vie. Izraelčanka, ktorá dokonca prevádzkuje online obchod so strelnými zbraňami a muníciou, dúfa, že inšpiruje ostatné ženy, aby sa ozbrojili. Kráska toho v minulosti vytrpela vskutku veľa. Znásilnená bola vo svojej mladosti už dvakrát. „Stala som sa obeťou znásilnenia dvakrát vo svojom živote. Prvýkrát, keď som mala osem rokov. Bola som sexuálne zneužitá starším mužom. Ovplyvnilo ma to tak, že som stratila všetko sebavedomie a začala sa všetkého báť. Zmenilo ma to v tiché dieťa s pár kamarátmi,“ priznala Orin podľa Daily Mailu.

Vražda a znásilnenie pacientok v nemocnici!

 Znásilnená bola  v 8 a 15 rokoch 

„Dospelých som potom vždy podozrievala. Nemala som v nich žiadnu dôveru,“ dodala. Druhýkrát bola znásilnená ako pätnásťročná. Tým, kto jej vzal násilne česť, bol osemnásťročný mladík z jej okolia, ktorého poznala. „Potom, čo sa to stalo, som robila všetko preto, aby som sa mu vyhla,“ priznala Orin. „Prepadla som depresiám a zostala som doma. Mala som problémy v škole. Ovplyvnilo to každú časť môjho života,“ spomínala. Kráska sa uzavrela do seba. Ani jedno znásilnenie nenahlásila a trvalo dlhé roky, kým priznala rodine a priateľom, čo sa jej stalo. Aby sa stala silnou, nastúpila v 18 rokoch do armády.

Lov na bažantov skončil smrťou Dariny († 29). Zastrelil ju poľovník

 Stala sa ženou, čo sa o seba vie  postarať 

Naučila sa, ako strieľať zo zbrane, rovnako ako sa naučila ubrániť pomocou bojového umenia Krav Maga. „Ako dieťa som bola veľmi slabá, nesebavedomá a bránila som sa realite sveta. Nevedela som nič, ako robiť veci sama. Potrebovala som niekoho silného, ​​kto by mi pomohol sa ubrániť,“ vysvetlila Kráľovná pušiek. „Preto som sa pridala k izraelským ozbrojeným silám, aby som sa sama stala tou osobou. Zamilovala som sa do taktického výcviku, zbraní a sebaobrany. Prvýkrát som sa cítila silná. Stala som sa vlastným ochrancom, postavila som sa za seba a našla svoj hlas,“ hovorí hrdo kráska. Momentálne je zadaná.

Zvrhlá blondínka. Známa televízna moderátorka, masakruje zvieratá po desiatkach! Potom s nimi pózuje.

 Našla toho pravého,  ktorý si ju váži  

Ako sama vyhlásila, je šťastná vo vzťahu s mužom, ktorý ju považuje za rovnoprávnu. „Trvalo mi veľa času, než som sa niekomu oddala po tom, čím som si prešla. Lenže on je úžasný. Nemôžem byť šťastnejšia,“ uzavrela príťažlivá brunetka, ktorá bojuje za práva žien a volá po ich ozbrojenosti.