Keď chcú celebrity vyraziť na rýchlu dovolenku, berú si občas lokalitou, ktorá je po ruke.
Vitajte v Mexiku! V nádhernej krajine plnej tajomných pyramíd, fascinujúcich pozostatkov po kultúre Mayov a Aztékov, skvelého jedla, more, ktoré akoby vypadlo z gýčovitých pohľadníc, pláží s pieskom jemným ako zamat. Krajina zasľúbená pre nejednu filmovú hviezdu.

Teotihuacán

Pulzujúce Mexiko láka turistov nielen na bohatú históriu a krásne more, ale aj na vynikajúcu kuchyňu, ktorú sa snaží márne odkopírovať zvyšok sveta. Mexické špeciality sú najlepšie skrátka v Mexiku. Ak vás neláka váľanie sa pri azúrovom mori, ale kto by tým pohrdol, a ste skôr na pamiatky, tak si užijete svoje. Archeologické náleziská ako významný Teotihuacán láka nielen historikov, ale aj ľudí zaoberajúcich sa tajomnom, pretože miesto má bezpochyby magickú energiu a je až nadpozemsky krásne.

Cancún

Ak sa do tejto krajiny vydáte, nenechajte si ujsť svetoznámy Cancún, kúpeľné mesto, v ktorom určite môžete pár celebrít zahliadnuť. Milujú to tu všetci od Leonarda DiCapria, po sexi mačku Instagramu Emily Ratajkowsku.

Acapulco

Nevynechajte ani Acapulco, ktoré vám určite pripomenie skvelú komédiu s Jean-Paulom Belmondom. Láka na dokonalé pláže a podmorský svet, takže obujte plutvy a okuliare a nechajte sa unášať ako ostatné celebrity pokojnými vlnami azúrového mora.

Los Cabos

Los Cabos, miesto, o ktorom sa veľa nevie, a preto sa tam zašívajú tie najväčšie hviezdy. Prečo? Vraj sa tu stretáva more s púšťou. A narazíte tu na koniec sveta – výbežok s jednou z najslávnejších pláží celej oblasti, ktorá sa volá Pláž milencov a na ktorú sa dostanete len po mori alebo s horolezeckým lanom.