Keira Knightley: pózuje hore bez, keď mi neretušují hrudník

2666

Keira Knightley pózovala polonahá pre magazín Interview a mala pre to vraj dobrý dôvod.

„Toľkokrát mi upravovali telo z mnohých rôznych dôvodov, či už to boli paparazzi alebo tvorcovia filmových plagátov. A u tohto fotenia som povedala: Ok, pokojne budem pózovať hore bez, pokiaľ mi ich nijako nezvetšíte. Pretože som cítila, že je dobré to povedať. Naozaj nezáleží na tom, aké máte tvary, „hovorí herečka.

Považuje za dôležité, aby boli k videniu všetky tvary ženského tela. „Myslím, že ženské telá sú dnes bojové pole a fotografie za to čiastočne môžu. Musíte mať veľký talent, aby ste boli schopní zachytiť ženské krivky, aby vyzerali prirodzene ako v živote, čo je vždy krásne, „povedala herečka.

Prsia jej zväčšili napriklad v kampani na parfum Chanel, kde má na sebe len traky. Zväčšenie hrudníka sa dočkala aj na plagátoch k filmu Kráľ Artuš. Keď prvýkrát videla plagát k filmu, neverila svojim očiam. Nielenže mala úplne iné proporcie v mieste pŕs, ale navyše bol výsledok podľa jej slov smiešny.

„Bola som zdesená. Úprimne hovorím, že by som s takou prasačinou nikdy nesúhlasila. Keď mi ukázali prvé zábery, musela som sa smiať. Mala som prsia, ktorá mi padala ku kolenám. Povedala som si, že ich asi nezväčšili, ale pretiahli. Vyzeralo to, ako by mi nasadili prsia mojej babičky, „opísala herečka.