Britská speváčka Kelly Osbourne (32) sa potýkala s vážnymi zdravotnými problémami. Kvôli lymskej borelióze musela byť v minulosti hospitalizovaná a podľa svojich slov skoro zomrela. Na druhú stranu vďaka tomu prehodnotila svoj život a tvrdí, že si teraz dokáže vážiť vecí, ktoré pre ňu skôr boli samozrejmosťou.
    „V prvom rade je pre mňa najdôležitejšie zdravie. Skôr som to neriešila. Všetci sme boli tak nejako zdraví v danú chvíľu. Ale teraz si to vážim oveľa viac. Dakuem za každý deň, kedy sú členovia mojej rodiny v poriadku,“ zverila sa speváčka v relácii Watch What Happens Live.

Keď jej lekári oznámili diagnózu, dostala veľký strach. „Strašne som sa bála. Toľko vecí som si o tej chorobe prečítala a vedela som, že to nie je žiadna sranda. Mala som veľké šťastie, že sa choroba odhalila včas. V mnohých prípadoch sa totiž v začiatku nemusí vôbec prejavovať. Bola som na tom vážne zle. Siahla som si na dno,“ povedala.

Hoci sa z choroby vyliečila, celý život sa potýka s ďalším problémom. Už v detstve jej lekári diagnostikovali ADHD.

„Som hyperaktívna a nepozorná a ľudia to so mnou musia vedieť. Dokážem byť pekne tvrdohlavá a nepríjemná. Moji rodičia by o tom mohli rozprávať,“ prezradila v minulosti. S chorobou sa naučila žiť a dnes už dokáže emócie lepšie ovládať.