Kňaz (35) mal v minulom roku počas zvrhlých sexuálnych hier odrezať mužovi semenník. Duchovný sa s poškodeným zoznámil v internetovej komunite vyznávačov sadizmu. Do väzby vzatý nebol, pretože cirkev sľúbila, že sa oňho postará. V súčasnej chvíli by kňaz mal byť na dobrovoľnej sexuologickej liečbe.

Kňaz pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobil na farnosti v Česku, sa zoznámil s mužom z Chebu. K nadviazaniu známosti došlo cez internetovú komunitu, v ktorej sa zhromažďujú vyznávači extrémneho sadizmu.

Muž prišiel o semenník! Odrezal mu ho kňaz pri sexuálnych hrách! Do väzby nešiel, cirkev ho odstavila

Obaja muži sa teda po vzájomnej dohode zišli a rozhodli sa medzi sebou praktizovať brutálne sexuálne hry. Kňaz potom bez akejkoľvek anestézie mužovi odrezal jeden semenník. Krutá bolesť mala oboch zúčastnených mužov vzrušovať. Zranený muž nakoniec skončil v karlovarskej nemocnici, kde mu lekári museli hnisavú ranu s rozsiahlym zápalom v rozkroku ošetriť.

Následne zdravotníci odovzdali celý prípad kriminalistom, pretože poznali, že sa poškodenému bola časť pohlavného orgánu odstránená neodborne.

Slovenský katolícky kňaz mal na fare sexuálne zneužívať dvanásťročné dievča! Detská obeť prehovorila o orálnom styku

 Prehliadka odhalila chirurgické  nástroje 

Vikár sa k činu priznal iba čiastočne. Tvrdil, že pri zákroku síce bol, ale údajne ho nevykonával. Podľa informácií serveru Novinky.cz u duchovného kriminalisti počas domovej prehliadky našli chirurgické nástroje.

Polícia neskôr začala trestné stíhanie tridsaťpäťročného duchovného, ​​ktorý bol obvinený z neoprávneného odobratia tkanív a orgánov. „Vyšetrovateľ podal podnet prokurátorovi na vydanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na osem rokov,“ oznámila v minulosti hovorkyňa polície Kateřina Pešková.

Súd vikára do väzby neposlal, pretože cirkev sľúbila, že bude spolupracovať s políciou. Kňaz potom na farnosti na Pelhrimovsku slúžil aj začiatkom tohto roku. Zo svojej pozície bol suspendovaný v polovici februára.

Žiarlivý manžel pred kostolom postrelil kňaza, lebo mal pomer s jeho ženou!

 Dobrovoľne sa  lieči 

V súčasnej chvíli podľa informácií Novinky.cz sa duchovný lieči. „Nastúpil do ochrannej liečby, kde je pod dohľadom odborníkov. V kláštore teda nebýva, a teda sa nezapája do žiadnej cirkevnej alebo inej služby,“ povedal serveru nadriadený kňaza. „O tom, že nastúpil sexuologickú liečbu, vieme. Nie je ale nikým nariadená, ide teda o dobrovoľné rozhodnutie obvineného,“ povedal žalobca. „Vyšetrovatelia aktuáne čakajú na výsledky znaleckého skúmania, či duchovní netrpia sexuálnou deviáciou,“ uvádza Novinky.cz.