Príbeh tehotnej Dáši obletel svet. Tvrdila totiž, že otehotnela ešte len s desaťročným chlapcom Ivanom, tomu sa však podľa lekárov zatiaľ ani netvoria spermie, a preto rozhodne nemohol byť otcom nenarodeného dieťaťa. Teraz Dáša priznala bolestivú skutočnosť. Bola znásilnená!

„Tu je dlho očakávaný príspevok o biologickom otcovi,“ napísala školáčka na sociálnu sieť, kde počas svojho tehotenstva získala obrovské množstvo sledujúcich. Po šokujúcom priznaní si však svoje profily na Instagrame aj na ruskej sieti VKontakte zmazala.

„Je to pre mňa bolestivé, dlho som sa cez to nemohla preniesť a zanechalo to bolesť v mojej duši. Bola som znásilnená,“ zverila sa Dáša sa smutnou skutočnosťou. „Nepoviem vám, čo sa presne stalo, pretože spomínať na to je pre mňa príliš veľké utrpenie,“ dodala tiež, že dlho po strašnej udalosti nebola schopná nič robiť.

Bola vydesená a osamelá, trvalo jej veľmi dlho, než sa vôbec dokázala zveriť svoje vlastné mamičke, a preto popierala všetky správy, ktoré sa už predtým objavili v ruských médiách, že bola údajne znásilnená a tvrdila, že otcom je Ivan. „Nedokázala som to povedať nikomu,“ opísala.

Ďalšia chlípna učiteľka, ktorá mala sex s neplnoletým žiakom

Napísala tiež, že hrozný čin vykonal šestnásťročný mladík, ktorý nebol z jej školy. „Bol naozaj tučný a veľký na svoj vek. Najviac sa bojím, že ho niekedy náhodou stretnem v meste,“ opísala nešťastná dievčina svoju obavu, pretože aj keď polícia pozná totožnosť násilníka, ten je zatiaľ na slobode.

Test DNA prebehne, až dievča porodí. Železnogorsk, kde sa hrozná udalosť stala, je na ruské pomery skôr menším mestom (85 tisíc ob.), takže šanca na náhodné stretnutie je oveľa vyššia.