Kráľovná krásy brutálne zavraždená! Našli ju nahú s podrezaným hrdlom v kufri!

1530

Tragickú smrť krásneho mladého dievčatá vyšetruje ruská polícia. Telo dvadsaťštyriročnej účastníčka miss Jekateriny K. bolo nájdené v jej byte. Blogerke, ktorú desiatky tisíc fanúšikov prirovnávali k Audrey Hepburnovej, niekto podrezal krk a jej nahé telo napchal do kufra!

Prirovnávali ju k Audrey Hepburnovej

Život pohľadnej Jekateriny K. na sociálnej sieti Instagram sledovalo neuveriteľných 80 tisíc ľudí. Dievča pochádzajúce z Moskvy na sociálnu sieť pridávala ako fotografie z ciest, tak snímky zo svojho súkromného života.

Dvadsaťštyriročná kráska s uhrančivým pohľadom sa v roku 2018 dokonca zúčastnila súťaže Miss MAXIM. Jekaterina sa však nechcela živiť len ako modelka. V Moskve študovala druhým ročníkom dermatovenerológiu a sexuológiu.

Fotografie z romantických Benátok

Začiatkom prázdnin kráska cestovala po Európe. Na sociálnej sieti publikovala fotografie z romantických Benátok aj z gréckeho Korfu. Podľa informácií DailyMail sa pred časom rozišla so svojím priateľom a začala randiť s päťdesiatdvaročným mužom, za ktorým mala údajne v pláne ísť do Holandska. Niektoré zdroje špekulujú o tom, že začala poskytovať sexuálne služby za úhradu.

Potom, čo sa Jekaterina nejaký čas neozvala svojim rodičom, začali mať o ňu strach. Kontaktovali preto domovníka, aby sa pozrel do jej bytu v Moskve.

Modelka bola nájdená mŕtva. Zabila sa sama, alebo za tým stoja moslimovia?

Ten želanie jej rodičov vyhovel. Avšak potom, čo vstúpil do jej bytu, zažil obrovský šok. Telo mladej krásky našiel s podrezaným krkom napchaté v kufri! Polícia potvrdila, že jej niekto zasadil aj rad bodných rán. V súčasnej dobe vyšetruje, či nešlo o zločin z vášne.

Nahá modelka zneuctila Múr nárekov. Židia kvôli tomu zúria