Krásna DJka bola nájdená mŕtva! Jej slávny manžel sa strachuje o nezvestného synčeka (4)

1181

Koniec všetkým nádejam. Nezvestná talianska hardstyle DJka Express Viviana, občianskym menom Viviana Parisi (†43), bola nájdená mŕtva v lese neďaleko jej nabúraného vozidla. Štvorročný syn Gioele, ktorého má so slávnym diskdžokejom Danielom Mondellom (45), je stále nezvestný. Zúfalý muzikant dúfa, že je v poriadku, ale pátranie po ňom stále nebolo úspešné.

Viviana zmizla v stredu 5. augusta aj so synom. Hardstyle DJ Daniele Mondello, ktorý vystupoval na akciách ako je DefQon.1 alebo Qlimax a niekoľkokrát hral taktiež spoločne so svojou ženou, začal po svojej láske pátrať a zverejnil na sociálnej sieti dojemné video.

Viviano, prosím, vráť sa domov,“ žobronil. Bohužiaľ neboli prosby vyslyšané. Jej telo bolo objavené v nedeľu v lese neďaleko ženinho auta.

 Slávny DJ nemá prsty v smrti  manželky  

Syn je však stále nezvestný. Nádej, že bude nájdený živý, s každým dňom klesajú. Akonáhle sa rozkričala správa o smrti Viviani, fanúšikovia hardstyle začali na sociálnych sieťach diskutovať o príčine jej smrti. Niektorí dokonca špekulovali, či ju Daniele Mondello nezavraždil. To ale nie je pravda. „Má solídne alibi,“ uviedol jeho právnik Pietro Venuto pre web Il Fatto Quotidiano.

Aká je príčina smrti hudobníčka, nie je stále jasné. Jej telo bolo objavené pod stĺpom a nieslo podľa všetkého známky zranenia utŕžených pri páde. „Lekár Giuseppina Certo uviedol, že zranenie mohla byť spôsobená pádom, ale je potrebné najskôr prešetriť ďalší hypotézu jej smrti,“ povedal Venuto. Do nemocnice v talianskej Messine prišla kvôli pitve celá rodina. Je to pre nich veľmi ťažké.

Na festivale počas vystúpenia zastrelili známeho muzikanta

 Zdrvený otec vivian  prehovoril 

„Pred štyrmi rokmi som bol v tejto nemocnici a čakal som, až sa narodí Gioele. Teraz som tu a Viviana je tam,“ povedal otec zosnulej hudobníčka Luigino Parisi a ukázal na miestnosť, kde práve pitvali jeho dcéru. Potom, čo bolo nájdené jej telo, hovoril nahlas, že si myslia, že bola Viviana zavraždená. Svojho syna by vraj nikdy neopustila. Potom ale svoje vyhlásenia krotil. Na verejnosť totiž prenikli informácie, že mala DJka psychické problémy.

Susedia k nej vraj dokonca volali dvakrát ambulanciu, pretože začuli jej desivý krik. Na jej mentálnych problémoch sa údajne tiež podpísala aktuálne pandémie koronavírusu, ktorá zdecimovala Taliansku a zabila v nej cez 35 tisíc ľudí. Patológ odobral z tela Viviane larvy hmyzu, ktoré pomôžu s určením presnej doby jej smrti.

Gangy kradnú deti na objednávku, niektoré stretne ten najhorší osud 

 Mondello sa k smrti ženy  nevyjadruje 

Sám Mondello sa k smrti manželky vyjadrovať nechce. „Otravujete ma. Veľmi ma otravujete,“ povedal talianskym novinárom v nemocnici, keď sa ho spýtali, ako sa cíti po strate ženy. Celá rodina, priatelia aj fanúšikovia hardstyle teraz dúfajú, že bude Gioele nájdený živý a zdravý. Lenže oblasť, kde zomrela jeho matka, nie je bezpečná. Túlajú sa tam aj diviaky.

Hviezdy za mrežami: Čím sa previnilo týchto 11 muzikantov?