Krásna Mária podviedla hotely aj slávneho basketbalistu a doplatila na obyčajného taxikára!

716

Tridsaťsedemročná Slovenka Mária G. má na krku políciu. V Grécku si mala žiť luxusný život, za ktorý ale neplatila. Podvádzala nielen luxusné hotely, ale aj slávneho basketbalistu! Pasca sklapla pri na prvý pohľad nevinnej jazde taxíkom.

Mária prišla do Grécka na jar roku 2020. Tam roztočila poriadne nákladný život plný luxusu. Malo to však háčik. Krásavica nemala na taký prepych peniaze, a tak si vypomáhala ilegálne. Pasca sklapla tento rok v decembri, keď ju policajtom nahlásil taxikár, ktorému odmietla zaplatiť.

Nie je sa čomu diviť. Slovenka podvádzala tie najluxusnejšie hotely, v ktorých prespávala. Tvrdila, že má britského manžela a ubytovacím zariadením zasielala falošné faktúry. Manžel to zaplatí, nebojte. S takýmto prístupom si hovela v luxusných podnikoch, na čo prišla na rad falošná faktúra.

Krásna podvodníčka Anna, ktorá oblafla aj Billa Gatesa a a užívala si to

Podnikavá kráska nezostala len pri hoteloch. Jej šarmu podľahol v Grécku známy basketbalista Nikos Pappas hrajúci za Panathinaikos. Zvodnej Slovenke prenajímal luxusný byt za 200 eur na noc v luxusnej aténskej štvrti. Peniaze ale nakoniec nikdy nevidel. „Povedala mi, že zaplatí, keď príde manžel, ale stále to odkladala,“ zveril sa na sociálnej sieti.

Žena predstierala rakovinu a peniaze podvodne vybraných na liečbu rozfofrovala za hazard. Skončila v base

Luxusná jazda sa skončila 4. decembra, keď si Mária zariadila odvoz taxíkom za 200 eur. Vodičovi tvrdila, že za odvoz zaplatiť nemôže. Vyriešila to tak, že jeho synovi zaslala opäť falošnú faktúrou. To sa taxikári ale nezdalo a radšej zalarmoval políciu. Detektívi na základe toho odhalili mnoho podvodov, ktorých sa Slovenka dopustila.

Postrach smútočných hostín: Žena obieha pohreby a berie si na nich zdarma jedlo

Grécki novinári vypátrali, že Slovenku už kedysi úrady zatkli, ale prepustili ju na kauciu s tým, že sa bude pravidelne hlásiť na policajnej stanici. Boli to ale slovenskí policajti, ktorí na ňu vydali európsky zatykač. „Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava stíha M. G. ako obvinenú za podvody,“ potvrdila hovorkyňa policajtov Jana Šimunková.