Krásna modelka označila Putina za psychopata! Skončila uškrtená v kufri auta!

918

Na Vladimírovi Putinovi nenechala niť suchú. Ruského vládcu dokonca označila za psychopata! Ruská kráska Gretta Vedlerová  (†23) ale skončila tým najhorším možným spôsobom. Zmizla vlani krátko po svojich odvážnych vyhláseniach, teraz ju policajti našli mŕtvu v kufri. Súvisela jej smrť s osobou Vladimíra Putina? O brutálnu vraždu sa postaral jej expriateľ Korovin.

Hoci za smrť krásneho dievčaťa mohla údajne prehnaná žiarlivosť jej bývalého priateľa, vo svetle súčasných udalostí je jej smrť veľmi podozrivá. Keď hovorila o ruskom vládcovi Putinovi, servítky si rozhodne nebrala.

„Putin v detstve čelil mnohým poníženiam, kvôli svojej malej postave sa nemohol brániť. Niet divu, že vstúpil do KGB,“ vysvetľovala. „Takíto ľudia sú od detstva vystrašení a bojazliví, boja sa hluku a tmy, cudzích ľudí,“ uviedla a označila ruského prezidenta za psychopata.

Sexy modelka Anna zaživa vyrezala z tela mami (†40) srdce, pľúca a črevá!

„Pre psychopatov je dôležité neustále zažívať pocit plnosti a ostrosti života, takže milujú riziko. Chcel posilniť integritu Ruska,“ predpovedala modelka Putinovu možnú inváziu. Viac už sa ale od krásky nedozvieme.

Gretta bola nájdená uškrtená v kufri auta. Za všetko údajne mohol jej expriateľ Dmitry Korovin. Policistom sa priznal po viac ako roku. Krutú vraždu vykonal po údajnom spore o peniaze v moskovskom hoteli.

Modelka svedčila proti futbalovým reprezentantom a nato v Špindli vypadla z balkóna!

Vypočítavý Korovin potom ešte dlhú dobu udržoval aktívny modelkin účet na sociálnej sieti, aby to vyzeralo, že je blondínka nažive. Vyšetrovateľom povedal, že tri noci spal v hotelovej izbe s jej mŕtvolou. Telo potom napchal do kufra a odviezol. Ako uviedol denník Daily Mail, jej prezieravé príspevky o Putinovi podľa moskovských policajtov s jej smrťou nesúvisia.