Nočná mora každej influencerky? Prísť o účet na sociálnej sieti s neskutočným počtom followerov, priaznivcov a pochlebovačov, vďaka ktorým môžu užívať platenú spoluprácu a iné výhody vplyvných osobností internetu. A presne to sa stalo slovenskej sexbombe Lucii Javorčekovej (32)…

Lucia Javorčeková, žijúca dlhodobo v Mexiku, bola zrejme najsledovanejšou Slovenkou, čo jej bezpochyby prinášalo dobré zárobky aj na iných platformách, ako napríklad na „hanbatom“ Only Fans, kde tiež mala účet.

Slovenská modelka, ktorá sa preslávila fotením pikantných záberov, si základňu fanúšikov na instagrame budovala niekoľko rokov. Za tú dobu nazbierala viac ako dva milióny sledujúcich, ktorí si užívali jej sexy snímky, na ktorých spravidla dávala všetkým na obdiv svoje perfektné telíčko. Na erotických fotkách skrývala naozaj len to najnutnejšie… a niekedy ani to nie. Kto by mal ale pocit, že za zrušením jej účtu stojí aj nahota, plietol by sa.

Sama Lucia teraz priznala, ako to je. Nahlásil ju údajne niekto z jej okolia. „Aby som to uviedla na pravú mieru, nebola to nahota. Bola som sama prekvapená a budem to riešiť. Asi aj viem, kto za to môže. Pravdepodobne to bola jedna z mojich najbližších osôb. Ale viac poviem, keď budem mať nejaké dôkazy, pretože nechcem nikomu ubližovať, tak ako bolo ublížené mne,“ vysvetľovala v stories na novom profile, ktorý si už stihla medzitým založiť.

„Vraj som mala rasistické narážky, útoky, propagovala som sebadeštruktívne správanie a dokonca snáď aj týranie zvierat, je tam toho veľa. A kto ma sledoval, tak asi vie, že také veci som nerobila a nepridávala. Takže to je asi tým, že je Instagram veľká komunita a algoritmus to vyhodnotil takto, ale keď si to prejdú, poznajú, že tam nič zlé nie je,“ líčila Javorčeková.

Pre ňu je to celé teraz dosť bolestivá záležitosť. „Nechcela som si ani zakladať nový profil, cítila som sa ublížená, pretože som neurobila nič zlé. Nedokázala som sa prihlásiť na profil, ale nejde len o to – za každou fotkou, za každým popisom bolo veľa práce. Či to bude späť, alebo nie, tak to už nechám na posúdenie iných,“ dodala.

Lucia už nakoniec nový účet má a opatrila ho provokatívnym názvom, ktorý preložený do slovenčiny znamená „krása nahej duše“. Počas piatich dní už nazbierala 19 tisíc followerov, ktoré ale možno prekvapia nový obsah, ktorý sexbomba plánuje zdieľať… Onú obnaženú dušu podľa všetkého myslela doslovne.

Nenechajte sa ovplyvniť okolím, hovorí známa blogerka, ktorá trpela anorexiou

„Nová kapitola. Čas zasiať semienka učenia pre mňa a vás. Pretože som oveľa viac než len moje telo, krásna tvár alebo počet sledovateľov. Nevadí mi byť zraniteľná a ukázať svoje vrstvy. Chcem na svoj nový profil pozvať iba ľudí s dobrým srdcom a čistými úmyslami. Vitajte tu,“ šokovala modelka svojimi slovami, ktoré zneli trochu… ezo. S novým profilom je vraj spokojná a chce v ňom pokračovať. Už je jej vraj jedno, čo si o nej kto myslí.

Za celulitídu sa nemusíme hanbiť, hovorí známa blogerka

Fotky v bikinách síce krásna Lucia zdieľa aj naďalej, napriek tomu však nečakane odhaľuje svoje vnútro. V poslednom príspevku prezradila, že od puberty trpela poruchami príjmu potravy, konkrétne bulímiou, a priznala, že si upravovala svoje fotky, aby mala čo najdokonalejšiu postavu. V modelingových agentúrach vraj totiž často počúvala, že je príliš tučná, alebo že má veľký zadok, a bývalý manžel jej sebavedomiu tiež veľmi neprispieval.

Nemala som strie vďaka šípkovému oleju a zdravej strave, hovorí blogerka

Negatívne články o jej osobe potom viedli k problémom s akné, žalúdočným a črevným problémom, zadržiavaniu vody v tele a podobne… To však prekonala – a slovo „hanblivosť“ je pre ňu dnes veľkou neznámou.