Isabella Thallasová išla v stredu so svojím priateľom Darianom Simonom vyvenčiť svojho psíka. Pár sa na prechádzke stretol s Michaelom Closem, ktorý na nich začal kričať kvôli psiemu trusu. Hádka skončila tragicky. Muž vzal do rúk zbraň a na dvojicu chladnokrvne vystrelil. Dvadsaťjedenročná Isabella útok neprežila, jej priateľ skončil v nemocnici.

Tragickou smrťou skončila prechádzka so psom v americkom meste Denver. Isabella Thallasová sa rozhodla so svojím priateľom Darian Simonom ísť vyvenčiť ich psa. Pár sa zrovna nachádzal blízko Coors Field, keď ich zo svojho bytu zazrel Michael Close.

Tridsaťšesťročný muž uvidel, že dvojica po svojom štvornohom miláčikovi neupratal exkrement. To muža rozčúlilo natoľko, že na nich začal zo svojho bytu kričať. „Podozrivý sa dostal do slovnej prestrelky s obeťami v súvislosti s exkrementami psa,“ stojí podľa informácií New York Post vo vyhlásení.

Dvojica sa ho snažila najprv ignorovať, avšak muž neskôr na nich vytiahol zbraň a vystrelil. Krásna Isabella, ktorá bola na škole roztlieskavačkou, padla k zemi mŕtva. Simon útok prežil. Polícia Closeho dopadla na diaľnici a v jeho vozidle našla pušku a pištoľ. Rodina Isabelly je z náhlej a zbytočné smrti mladej ženy zdrvená.

Psík umieral v ukrutných kŕčoch! Šteňa zjedlo vajcia napchaté zakázaným pesticídom

„Dnes sme stratili dcéru, sestru, vnučku, neter a kamarátku. Pán si ju zavolal k sebe domov a teraz odpočíva v pokoji s ním,“ uviedla Isabellyna mama Ana na sociálnej sieti facebook.

Nechutný útok beštie v ľudskej koži! Psi umierali v krutých bolestiach! Jed im niekto hodil cez plot

Rodina chce podľa informácií televízie CBS postaviť na pamiatku ich tragicky zosnulej dcéry psi park. „Mysleli sme si, že by bolo úplne úžasné postaviť tu park. Miesto, kam by ľudia mohli prísť a stretnúť kamarátov a priviezť tiež svoje zvieratá a zdieľať medzi sebou priateľstvo,“ uviedol pre televíziu otec zosnulej Josh.