Krásnu speváčku († 30) zabila pyrotechnika na javisku priamo pred očami fanúšikov!

1056
Joana Sainzová (†30)

Hudobnej show v malom španielskom mestečku prilákala davy ľudí. Na pódiu vystúpila so živým orchestrom a pyrotechnickými efektmi aj speváčka a tanečnica Joana Sainzová († 30). Avšak jej predstavenie dopadlo tragicky. Krásna brunetka utrpela smrteľné zranenia po tom, čo ju počas vystúpenia zasiahla pyrotechnika!

V španielskom meste Las Berlanas sa konala hudobná show, ktorá prilákala davy divákov. Na pódiu vystúpila aj Joana Sainzová s orchestrom Super Hollywood Orchester. Predstavenie navyše sprevádzala pyrotechnická show, ktorá sa však zvrtla. Tridsaťročná speváčka tancovala na pódiu, keď ju patróna z pyrotechniky trafila do brucha! Krásna brunetka sa zrútila.

Šokovaní diváci pre britský denník Daily Mirror uviedli, že počuli hlasnú ranu a videli, ako speváčka padá k zemi. Pódium rýchlo zahalila opona. „Boli tam dve rakety. Jedna išla pravým smerom a druhá zasiahla speváčku do brucha,“ povedal svedok.

Známy psychiater a líder kapely zomrel pri tragickej nehode. Na bicykli ho prešiel nákladiak!

Bezvládne speváčka bola rýchlo prevezená do nemocnice, avšak lekári jej už nedokázali pomôcť. Tragický okamih zachytila ​​kamera. Video však v žiadnom prípade nie je pre slabé povahy.

Na festivale počas vystúpenia zastrelili známeho muzikanta