Krásnu študentku rozstrieľali na záhrade rodinného domu

Podivná smrť krásnej študentky zdrvila Anglicko! Nie je ale jasné, prečo k takémuto odpornému činu došlo...

1109

Krásna študentka Ashley Daleová bola nájdená mŕtva na záhrade pri svojom dome v britskom Liverpoole. Mala strelné rany v tele. Policajti si už došliapli na dvoch podozrivých. Nie je ale jasné, prečo k takémuto odpornému činu došlo. Jej rodina medzitým plače.

K smrti Britky viedli podivné okolnosti. Záchranári vyšli k prípadu tesne po polnoci. Jej telo ležalo bezvládne na jednom z pozemkov v Liverpoole. Napriek maximálnemu úsiliu doktorov sympatická žena drastickým zraneniam podľahla.

Brutálna vražda 4 študentov sa dočká rozuzlenia? Polícii sa podarilo zadržať podozrivého muža!

Ako sa ukázalo, študentka odboru ochrany životného prostredia bola niekoľkokrát postrelená. Policajti neskôr uviedli, že zrejme nebola cieľom útoku. Do väzby v súvislosti s tým odviedli Jamesa Withama a Josepha Peersa a ďalšieho nemenovaného muža. Kriminalisti sa domnievajú, že práve oni majú jej smrť na svedomí.

Na žilinskom internáte David Adriána s pištolov strelil do tváre!

Rodina je z vraždy svojej milovanej zdrvená. „Naša rodina je úplne zdrvená a náš život už nikdy nebude normálny,“ uviedli príbuzní s tým, že Ashley mala onedlho osláviť 29. narodeniny. „Boli sme na ňu hrdí, zostala po nej obrovská diera,“ dodali zúfalí rodičia podľa denníka Metro.