Krokodíl ľudožrút zabil chlapca! V jeho útrobách našli pozostatky dieťaťa

1716

Ricky Ganya (†14) zbieral pri brehu rieky v blízkosti malajzijského Kuchingu s rodinou slimáky, ktorí platia za gastronomickú lahôdku. Znenazdajky sa ale z vody vynorilo desivé monštrum, zahryzol sa do chlapca a stiahlo ho pod vodu. Bol to krokodíl ľudožrút!

Obrovský plaz stiahol chlapca pod vodu za nohu. Chlapcovi príbuzní okamžite zavolali všetky záchranné zložky. Lenže ako sa strážcovia zákona a zdravotníci dostali na miesto, bolo už neskoro. Dieťaťu už nebolo pomoci. Začal však hon na dravca, z ktorého sa z lovca čoskoro stala korisť.

 Krokodíla chytili na kuracie  mäso 

Policajti nalákali krokodíla na kuracie mäso a štyri dni po tragickom incidente ho ulovili. Následne prišla chvíľka napätia, ktorú vystriedali okamihy hrôzy. Po rozrezaní krokodílovho žalúdka v ňom boli objavené Rickyho pozostatky aj zvyšky oblečenia. Neskôr boli odovzdané rodine, aby ich mohli pochovať.

Krokodíl zožral matku s dieťaťom. Svedkovia s plaziem márne bojovali

„Okolo 9:15 ráno krokodíl zožral návnadu – kura, ktoré bolo na háku, ktorý sa nachádzal necelých päť kilometrov od miesta, kde bol chlapec naposledy videný. Krokodíl bol vytiahnutý na breh, kde mu skontrolovali žalúdok. Nanešťastie boli vnútri pozostatky identifikované ako nezvestný teenager,“ vyhlásil dôstojník zo záchranného centra podľa portálu Metro.

Žena hodila vinu za vraždu svojho manžela na krokodílov, prechádzalo jej to 18 rokov