Krutá smrť smrť novomanželov štyri dni po svadbe

1500

Povedali si áno a chceli spolu byť do konca života. Toto želanie sa im síce splnilo, koniec ale prišiel oveľa skôr, než ktokoľvek mohol tušiť. Americký právnik Mohammad Malik (†35) a jeho manželka Noor Shahová (†29) mali svadbu na konci októbra. Potom odleteli na medové týždne do Karibiku, kde obaja iba štyri dni po svadbe zomreli.

Keď sa Mohammad s Noor brali, zrejme prežívali najšťastnejšie obdobie svojich životov. Americký právnik si s mladou doktorkou povedali svoje áno v sobotu 24. októbra na svadbe na Long Islande v Spojených štátoch. Potom odleteli na prvú dovolenku ako manželský pár.

Medové týždne trávili na ostrovoch Turks a Caicos. Idylka bohužiaľ netrvala dlho. Keď sa manželia v stredu 28. októbra kúpali v mori, silný slapové prúd spôsobený odlivom ich náhle strhol pod vodu. Ani jeden z novomanželov neprežil. Dvojica sa nekúpala vo veľkej hĺbke, podľa Mohammadovho otca mal jeho syn s nevestou vodu zhruba po prsia.

Krásna nudistkou (28) zachránila matku s dcérami pred utopením. Prúd ich tiahol na šíre more!

Dvojicu rýchlo pribehli na pomoc svedkovia, ktorí začali s prvou pomocou, novomanželom už ale nebolo pomoci. Rodiny oboch zosnulých sú z tragickej udalosti zdrvení. „Veľmi ju miloval. Vždy keď bol s ňou, žiaril. Rovnaké to bolo aj v deň ich svadby,“ opísal denníku Newsday Mohammadov mladší brat Ahmad.

Mohammadovych príbuzných o jeho smrti upovedomili zástupcovia americkej ambasády na Bahamách. „Je to neuveriteľný šok. Je to nepredstaviteľná tragédia, keď musíte pochovať dve deti,“ povedal pre Newsday Mohammadov otec Maqpool.

Srbsko: Rybár, ktorý vytiahol z vody dvojnásobnú vrahyňu, zachránil už 22 ľudí

Zdrvený brat Ahmad sa s nešťastím snaží porovnať po svojom. „Sme smutní, že už tu nie sú s nami, ale sme radi, že boli počas svojich posledných chvíľ aspoň spolu,“ doplnil.