Krutý pokus o vraždu osemročnej ukrajinskej utečenkyne! Niekto je zasadil 75 rán nožom!

693

Írski policajti vyšetrujú šialený prípad pokusu o vraždu iba osemročnej ukrajinskej utečenkyne. Neznámy páchateľ jej podľa policajtov zasadil vyše sedemdesiat bodných rán do hlavy a krku. Na mieste činu kriminalisti našli v bezvedomí aj jej matku. Obe zdravotníci prepravili do nemocnice, kde bojujú o život.

Odporný čin sa stal v dedine Clarecastle. Práve tam našli záchranári mladučkú dievčinu s rozsiahlymi poraneniami. Na mieste činu bola nájdená v bezvedomí aj jej štyridsaťšesťročná matka. Ukrajinka bojuje o život v detskej nemocnici.

„V tejto fáze je to len v rukách lekárov. Skutočnosť, že neboli zasiahnuté žiadne orgány, jej dala šancu bojovať,“ prezradil denníku Mirror zdroj oboznámený s prípadom. V jednej z írskych nemocníc rovnako bojuje o život jej matka. Tá žiadne zranenia nemala, zrejme skolabovala. Policajti čakajú na závery toxikologickej správy.

Naši v zahraničí: Otec piatich detí, Slovák Jozef P. (31), obvinený z vraždy mladej učiteľky Ashling Murphyovej, zostáva ďalej vo väzbe, rozhodol súd!

Dievčatko s matkou žili v jednom z penziónov, ktorý slúžil ako ubytovacie zariadenie pre utečencov z Ukrajiny. Ostatní obyvatelia zariadenia počuli podivný krik a na základe toho privolali policajtov a záchranárov. Tí našli v izbe bezvládne telá.

Lupiči modelku prepadli v jej dome, dali jej nôž na krk a poliali bielidlom!

Kto za útokom stojí, a či nemohla byť útočníčkou sama matka, nie je jasné. „V súčasnej dobe prebieha vyšetrovanie a žiadne ďalšie informácie nie sú k dispozícii,“ uviedol hovorca policajtov. Kriminalisti budú pokračovať výsluchy ďalších ubytovaných utečencov.