Krvavý útok, vrah dobodal matku a dcéru. Partnerská hádka skončila dvojnásobnou vraždou nevinných susedov.

1253

Polícia uzavrela dom v dedine Hadlow, v blízkosti juhoanglického mesta Tonbridge. Miestny usadlík Jack Ralph (28) tam totiž vážne poranil suseda a na smrť dobodal jeho manželku a dcéru. Incidente mala predchádzať hádka medzi oboma mužmi.

V sobotu ráno sa vraj Jack hádal pred domom so svojou priateľkou. Jeho sused, David Harris (78) prechádzal okolo a snažil sa ho upokojiť. Po roztržke ho však Jack nasledoval až do jeho domu. Tam ho razantne napadol nožom a vážne poranil. Dávidovu manželku Margaret († 78) a ich dcéru Sharon († 55) dobodal na smrť.

Cez plot strelou do hlavy zastreli suseda. Na rodinu strieľal už niekoľkokrát

Náruživý kulturista Ralph v minulosti neviedol príliš usporiadaný život. Teraz bol zatknutý a obvinený z dvojnásobnej vraždy a z pokusu o vraždu. Davida letecky transportovali do nemocnice, kde bol stabilizovaný. Rodinní príbuzní sú z útoku zdrvení.

Chytili ho celého od krvi, potom čo svojej obeti takmer odrezal hlavu

Kolegovia z práce vyjadrili rodine úctu a zanechali pred domom kvetiny sa smútočnými odkazy. „Sharon, ešte v piatok sme si priali pekný víkend. Nechce sa mi veriť, že píšem tieto slová. V práci bude bez teba prázdno. S láskou Clare a Danni,“ napísala jedna z kolegýň.