Herečka Gwyneth Paltrowová (50) v podcaste Call Her Daddy porovnávala svoje bývalé lásky – Brada Pitta (59) a Bena Afflecka (50). Nebránila sa ani intímnym otázkam a prezradila, kto bol podľa nej lepší v posteli.

Paltrowová stretla Brada Pitta v roku 1995 pri nakrúcaní filmu Sedem a bola to podľa nej „obrovská láska na prvý pohľad.“ Dokonca sa aj zasnúbili, ale v roku 1997 sa ešte pred svadbou rozišli. Bola z toho zničená, kým sa počas nakrúcania filmu Zamilovaný Shakespeare nedala dokopy s Benom Affleckom, s ktorým potom randila do roku 2000.

Keď mala v rozhovore oboch hercov porovnať po profesionálnej stránke, označila Brada Pitta za lepšieho herca. Ben je však podľa nej navyše skvelý spisovateľ a režisér.

Pokiaľ ide o ich porovnanie v intímnej oblasti, nie je to pre ňu také jednoznačné. „To je ťažké. S Bradom to bola obrovská chémia. Bol v tom čase láskou môjho života. Ale Ben bol vynikajúci po tej technickej stránke,“ prezradila.

Tým sa porovnávanie oboch hercov neskončilo. Romantickejšia je podľa herečky Pitt, ale Affleck ju vedel viac rozosmiať. S Affleckom sa ale tak viac hádala. „Obaja vedeli skvele bozkávať,“ dodala herečka, ktorá k obom hercom stále chová náklonnosť. Zvlášť Brada Pitta obdivuje a je s ním stále v kontakte. „Je to skvelý muž. Je úžasný. Mám ho naozaj veľmi rada,“ uviedla.

Manželka chorého Bruce Willisa žiada fotografov: Nekričte na manžela na ulici

Gwyneth Paltrowová sa v roku 2003 vydala za frontmana skupiny Coldplay Chrisa Martina, s ktorým má osemnásťročnú dcéru Apple a sedemnásťročného syna Mosesa. V roku 2016 sa rozviedli a o dva roky neskôr si herečka vzala producenta Brada Falchuka.

Brad Pitt sa po rozchode s ňou dal dokopy s herečkou Jennifer Aniston, ktorú si vzal v roku 2000 a ich manželstvo vydržalo 5 rokov. Rovnako dlho vydržalo manželstvo s jeho druhou ženou, herečkou Angelinou Jolie.

Gentlemanské gesto Johnnyho Deppa. Odpustí Amber celé odškodné?!

Ben Affleck sa po rozchode s Paltrowovou dal dokopy s herečkou a speváčkou Jennifer Lopezovou. Boli spolu dva roky. V roku 2005 sa oženil s herečkou Jennifer Garnerovou, s ktorou má tri deti. Rozviedli sa v roku 2018 a Affleck obnovil dvadsať rokov starý vzťah s Lopezovou, ktorú si vlani vzal.

Sex na plátne by mal byť rovnaký ako v reáli