Kulturista rozpustil svoju lásku v kyseline! S kráskou si len chvíľu predtým robil zamilované selfíčka

874

Zvlášť brutálny čin musia vyšetrovať austrálski policajti. Meraj Zafar, milovník kulturistiky, tam zavraždil svoju devätnásťročnú priateľku Aminah Hyattovú a nechal ju rozpustiť v kyseline! Situácia je o to tragickejšia, že sa obaja pred pár týždňami vzali. A čo viac, len chvíľu pred ohavným činom si obaja kupovali zamilované selfíčka.

Len pár týždňov mal na prvý pohľad šťastný pár po svadbe. Potom čo Zafar svoju milú nechal rozpustiť v kyseline, začali po ňom pátrať detektívi. Niekoľko hodín po spustení pátrania sa ale kulturista sám dostavil na políciu. A má čo vysvetľovať. Svoj čin si dokonale premyslel. Svoju priateľku zavraždil v sobotu ao deň neskôr boli nájdené jej pozostatky vo vani s kyselinou.

Za vraždu manželky a sexuálne napadnutie maloletej dcéry, dostal smrtiacu injekciu

Nebohú dievčinu našli v otrasnom stave policajti, keď ich upozornili príbuzní, ktorí mali o svoju milovanú strach. Hayatová sa so svojim vrahom zoznámila po tom, čo z Bangladéša pricestovala do Austrálie. Medzi oboma hneď preskočila iskra a onedlho sa vzali. Rodičia zosnulého dievčaťa je v šoku. „Všetci dúfali, že sa stane lekárkou, chcela pomáhať ľuďom,“ uviedol jej otec Abu. „Chcem svoju dcéru späť,“ povzdychol si.

Brutálna vražda: Svoju krásnu manželku (†25) podrezal a stiahol z kože! Jej vnútornosti spláchol do odpadu!

Ako uviedol denník Daily Star, jej vrah sa bude spovedať na súde v Parramatte 5. apríla. Je možné, že obvinený muž bude žiadať o prepustenie na kauciu. Jeho právny zástupca to ale nepotvrdil. Pochválil ale svojho klienta za to, že sa na polícii sám udal. Nie je ani jasné, aké látky na rozpustenie tela ženy použil. „Môžem iba potvrdiť, že v kúpeľni boli nájdené chemikálie. Nemôžem však potvrdiť, o čo sa jednalo,“ uviedla šéfka tamojších policajtov Julie Boonová.