Čoho je veľa, toho je príliš. Pravdivosť tohto príslovia môže potvrdiť Afričanka Silindile Mangen (29) zo Zimbabwe. Svojho ženatého exmilenca Mugove Kurima (37) žaluje o v prepočte bezmála desaťtisíc Eur za to, že jej vyťahal vagínu.

K romániku Mangen a Kurima došlo v roku 2016. Žena doň išla aj napriek tomu, že vedela, že objekt jej túžby je ženatý muž. Podľa denníka Zimbabwe Mail sa do neho zamilovala, ale po niekoľkých sexuálnych seansách zistila, že to dole už nie je také, aké to bývalo.

 Vyťahal si mi vagínu, teraz  plať! 

V žalobe stojí, že chce po svojom exmilencovi v prepočte desaťtisíc Eur za to, že jej mal „vyťahať vagínu svojim enormne dlhým penisom.“ Pred sexuálnymi randeniami s ním mala byť údajne podľa svojich slov „úzka“. Peniaze chce minúť za rekonštrukciu svojej vagíny.

Kurima sa k žalobe zatiaľ nevyjadril. Nie je ani známe, aký dlhý penis v nohaviciach má. Ako je ale vidieť, veľkosť môže byť aj na škodu. „Ženy by nemali mať sex s partnerom, s ktorým ich súlož bolí. Môže to mať nezvrátiteľné následky,“ povedal sexuológ.