Kvôli krádeži prišiel o penis!

1078

Kvôli krabičke cigariet prišiel o penis. Dvadsaťjedenročný Francis Everett sa spolu s dvoma kumpánmi pokúšal kradnúť v obchode s liehovinami a tabakom vo floridskom Pinellas County.

Na úteku pred spravodlivosťou lupiči havarovali a polícia za nimi poslala psa Scoobyho. Ten sa pri zásahu zakusol podozrivému do lona a odhryzol mu penis.

Po pokuse o znásilnenie mu odrezali penis aj semenníky, oboje hodili prasatám!

Mladík, ktorý prišiel o svoje mužstvo, odpočíva teraz na lôžku v nemocnici v Tampe. Má za sebou závažnú dvojhodinovú operáciu, pri ktorej sa mu lekári pokúsili prišiť uhryznutý úd. Stále má príšerné bolesti. „V tme som iba počul za sebou funiaceho psa. Keď som sa v hrôze otočil, práve skočil. Oči mu svietili ako nejakej príšere z filmu. Potom som ucítil, ako ma zavalil a trhal mi mäso. Našťastie som kvôli neznesiteľnej bolesti hneď omdlel,“ uviedol nešťastný lupič. I keď Scooby jeho penis poriadne poničil, lekári dávajú Francisovi veľké šance na úplné uzdravenie.

„Ten mládenec mal vlastne veľké šťastie, že pes jeho prirodzenie nezhltol alebo úplne neroztrhal. To by sme mu museli dať umelú náhradu,“ usmieva sa chirurg.

Zlodeji chceli ukradnúť belgického ovčiaka majiteľovi priamo pred očami.

Everett pritom nie je žiadny zločinec. V trestnom registri nemá doposiaľ jediný zápis. „Prišli traja, jeden z nich vzal zo stojanu krabičku cigariet a strčil si ju do vrecka. Keď som ho upozorňoval, aby zaplatil, všetci naskákali do auta a odfrčali. Zapísal som si číslo ich auta a upozornil políciu,“ vypovedal predavač z obchodu. Mladíci potom uháňali ulicami veľkou rýchlosťou, až havarovali. Potom sa dali na útek po vlastných, každý inou stranou. Dvoch z nich dobehli policajti, o Francisa sa postaral Scooby. „Je to výborný pes so stopercentnou úspešnosťou. Tak tvrdo ale ešte proti nikomu nezasiahol,“ uviedol šerif.

Pastier z maďarskej osady prenasledoval zlodejov kovov rogalom