Láska je láska! Šesťdesiatpäťročná Češka odletela do Pakistanu, aby sa vydala za zajačika (23). 

Chýba mi domov, priznáva

1371

Česká učiteľka sa stala v Pakistane miestnou celebritou po tom, čo do krajiny priletela pred dvoma mesiacmi, aby sa vydala za mladíka Abdullaha (23). Aj keď je vo vzťahu so zajačikom šťastná, priznáva, že sa jej už cnie po domove. Čo všetko ešte prezradila?

Aj keď je jej vek už verejne známy, tak keď sa na neho spýtal moderátor portáli Urdu Point Farrukh Shahbaz Warraich, nadšená z toho nebola. „To nie je zdvorilé. Nerobte to. V Európe to nie je možné,“ odvetila mu však so smiechom a dodatkom, že sa má radšej opýtať Abdullaha. Ale pekne v súkromí.

 Konvertovala na  islam 

Kvôli svojej láske Češka konvertovala na islam. Predtým však žiadne iné náboženstvo nevyznávala. „Nebola som kresťankou. Iba asi 50% ľudí v Európe sú kresťania,“ vysvetlila žena, ktorá sa v domovine živila ako učiteľka angličtiny a nemčiny. Korán vraj čítala už pred odletom.

„Teraz som moslimkou kvôli nášmu manželstvu,“ doplnila. Žena, ktorá našla lásku v zahraničí, naučila sa už zopár fráz v Pandžábčina. „Viem povedať jedlo a pitie,“ povedala vtipom. Vzťah s výrazne mladším mužom si zatiaľ nemôže vynachváliť. „Je to veľká láska, nemáme žiadne problémy,“ tvrdí.

 Češka: Môj manžel by sa mal stať   prezidentom 

Svojho manžela skutočne zbožňuje. V reportáži ho vynášala do nebies. „Má veľmi silnú myseľ. Mal by byť politikom, možno prezident. Prezident Pakistanu alebo Českej republiky. Náš prezident je trochu starý. On (Abdullah) je výnimočný,“ spievala chválu na zajačika, ktorý je takmer trikrát mladší než ona.

Bulhar v Česku zmlátil ženu do krvi! Zachránilo ju, že hrala mŕtvu

Lenže všetko nie je ružové. Aj keď sa učiteľke v Pakistane páči, najradšej by sa zobrala a vrátila domov do Česka. Nemôže však, pretože novomanžel nemá vybavenej potrebné dokumenty. „Už mi chýba rodina z Čiech, chýba mi domov. Nepoletím ale späť bez svojho manžela,“ uzavrela rázne.

Láska k utečencovi cez facebook skončila pre Češku desaťdňovým znásilňovaním

 Niektorí zajačikovi  neveria 

Aj keď veľa ľudí lásku Abdullahovi a jeho skúsenej manželke prajú, nájdu sa aj takí, ktorí si myslia, že Pakistancove pohnútky nie sú čestné. „Je mi ľúto tej pani. Je zamilovaná, ale ten chlapec jej klame kvôli vízam,“ napísal na videoportáli YouTube.com jeden z moslimov, ktorý mladíkovi neverí.