Láska k pedofilovi ju stála životy jej dvoch dcér († 8 a † 13). Našla ich znásilnené a zavraždené

Beštia stále uniká!

1447
Dcéra Janka a jej vrah Vitalij Molčanov

Jediné, čím sa previnila, bolo to, že sa zamilovala do nesprávneho muža. Rozvedená zdravotná sestrička Valentina Saprunová (40) sa presťahovala zo svojho domova na Sibíri do 2 575 kilometrov vzdialeného Rybinska za svojím novým priateľom, ktorého spoznala na internete. Lenže netušila, že ide o usvedčeného pedofila.

Valentina netušila, že ide o usvedčeného pedofila

Vitalij Molčanov bol v roku 2010 prepustený po odpykaní trestu, ktorý si odsedel za znásilnenie a vraždu dieťaťa. Valentina sa s ním zoznámila cez zoznamovaciu online aplikáciu. Bola presvedčená, že našla skutočnú lásku. O zverstvách, ktorá Molčanov vykonal v minulosti, nemala ani poňatia.

Pedofil znásilnil a oplodnil 15 ročné dievča. Ak pôjdeš na potrat, zabijem ťa, vyhrážal sa jej

V Rybinsku sa zamestnala v miestnej nemocnici a dúfala, že sa na ňu po neúspešnom manželstve konečne usmialo šťastie. Keď jedného dňa prišla domov, našla svoje dve dcéry ubodané nožom. Pred smrťou trpeli, jej nový milý ich totiž znásilnil. Potom im zasadil veľké množstvo rán.

 Ide o chybu  matky? 

Molčanova bolo vidieť, ako mizne z miesta činu na bielom bicykli. Prípadom sa už zaoberá polícia, ktorá ho označila za extrémne krutého. Udalosťou sa obsiahlo zaoberala televízie REN, ktorá škaredo ukázala prstom na Valentinu a tvrdila, že tragická udalosť je zároveň aj jej vinou.

Zvrhlý pedofil sa vydával za puberťáka a sedem rokov sexuálne vydieral dievčatká!

„Možno by sa táto tragédia nestala, keby Valentina, ktorá tohto muža poznala iba z komunikácie cez internet, vedela dôležitú vec. Že už vo väzení sedel za vraždu a znásilnenie dieťaťa. Lenže Vitalij to pred ňou zatajil,“ uviedla televízia. Niečo podobné uviedol aj denník Komsomolskaja Pravda.

 Je to  beštia 

Sused vyhlásil: „Táto žena prišla do Rybinska za šťastím. Je mi ľúto jej aj jej dcér. On je beštie. Musia byť okamžite zničený.“ Molčanov však stále uniká. Čelí mnohým obvineniam vrátane dvojnásobnej vraždy, znásilnenia aj zneužitie dieťaťa. Snáď bude čoskoro chytený.

Pedofilná vražda v Československu: vrah malej Barborky chce ísť na slobodu!