Príbeh dvadsaťtriročnej Češky začal skoro rozprávkovo: svoju spriaznenú dušu – mladého muža – našla na sociálnych sieťach a rok s ním udržiavala vzťah len cez internet. Peklo začalo, keď za ním pred dvoma týždňami prišla do Talianska, kde žil…

Petra Chiebuku (26), ako si nigérijský žiadateľ o azyl hovoril, spoznala Češka cez facebook. Rok si s ním písala, než sa pred 14 dňami rozhodla za ním pricestovať do talianskeho Tribanu blízkosti Padovy, kde v tú dobu žil. Muž jej totiž ponúkol sobáš.

Lenže namiesto milujúceho partnera na ňu čakala netvor. Nigérijčan Češku uväznil v byte a začal ju fyzicky týrať a sexuálne zneužívať. Po pár dňoch jej zobral 2 000 eur. Nehanbil sa ju fackovať ani biť päsťami.

Nočná mora pre ženu skončila v sobotu, kedy sa jej podarilo získať telefón a cez WhatsApp napísať kamarátovi z Francúzska o pomoc. Ten okamžite kontaktoval políciu, ktorá počas pár minút dorazila na miesto.

Migrant z Líbie obvinený zo znásilnenia školáčky na súde žiadal čokoládu! Hrá si na šialenca?

V byte skutočne našli mladú Češku, ktorá nakoniec skončila v nemocnici. Policajti jej trýzniteľa, ktorý sa na sociálnych sieťach chválil drahými autami aj luxusným oblečením, zadržali. Vyšetrujú ale aj jeho spolubývajúcich, ktorí o žene v byte údajne ani netušili. Podobne to je aj v prípade zamestnancov recepcia v dome, kde k otrasným udalostiam došlo. Za celých desať dní nikto nepočul ani nevidel nič podozrivé …

Za znásilnenie Poľky a transsexuáli už dostal vodcu gangu 16 rokov väzenia