Legendárny zabijak Dennis Nilsen, má na svedomí aj zmiznutú tehotnú susedku…  

1379

Staré novinové články možno odhalili veľkú záhadu. Teraz totiž vďaka nim existuje podozrenie, že takzvaný „láskavý vrah“ Dennis Nilsen, ktorý v rokoch 1978 až 1983 zavraždil v Londýne až 15 mužov, možno zabil aj svoju tehotnú susedku. Tá zmizla v čase, keď bol Nilsen na samom vrchole svojho besnenia.

Tvrdí sa, že Nilsen mohol v Londýne zabiť až 15 mužov, v skutočnosti ho ale súd uznal vinným len zo 6 vrážd, oficiálny počet obetí je 12. Všetci, ktorých muž zavraždil, boli buď bezdomovci alebo prostitútmi. Činy Nilsena sa preukázali v momente, kedy boli v kanalizácii pod jeho domom nájdené ľudské pozostatky. Ľudia ho prezývali láskavý vrah, pretože si myslel, že vraždy robí pekne a jemne.

Známy sériový vrah ktorý kusy tiel obetí varil v hrnci zomrel vo väzení

Veľká Británia si teraz jeho besnenie pripomína, pretože sa objavili informácie o tom, že by mohol mať na svedomí ďalší život. Podľa starých novinových článkov totiž v tesnej blízkosti jeho domu v roku 1981 zmizla tehotná mladá žena. Zmizla ale bez stopy. V decembri toho roku si mala prevziať na pošte balík, ktorý ale nikdy nevyzdvihla a do dnešného dňa nikto nevie, kam sa žena podela.

Mladík, ktorý prežil rande so sériovým vrahom po rokoch o stretnutí prehovoril

Nilsen bol sadista a pravdepodobne aj gay. Mužov lákal k sebe domov, kde ich buď uškrtil alebo utopil. Ich telá potom rozrezal. Existuje podozrenie, že mladá žena napríklad niečo videla, a preto ju mohol Nilsen umlčať nadobro.

„Keď máte čo do činenia so sériovým vrahom, neexistujú náhody. Aby žena zmizla z domu, ktorý susedí so sídlom sériového vraha, je zvláštne a je nutné to brať veľmi vážne. Nikdy som nevedel, že existuje aj ženská obeť,“ uviedol pre DailyMail odborník na sériových vrahov.

SÉRIOVÝ VRAH prezývaný „Povolžský maniak“ má na svedomí cez 20 žien

Nilsen dostal po svojom priznaní doživotie s minimálnou dobou trvania na 25 rokov. V roku 2018 zomrel vo svojej cele vo veku 72 rokov. Na motívy jeho besnenie vznikol aj film Cold Life of Day a seriál Des.