Lesbická láska je v móde. Sexkluby len pre ženy lákajú aj heterosexuálky

2115

a práve to im umožňuje londýnsky Skirt Club, kam majú všetci muži vstup zakázaný.

Exkluzívny Skirt Club prednedávnom oslávil prvé narodeniny. Raz do mesiaca organizuje večierok pre pozvané dámy v najluxusnejších londýnskych apartmánoch. Kým šampanské tečie prúdom, dámy si postupne odkladajú drahé šaty a odhaľujú pod nimi zvodné čipkované prádielko. Obliekli si ho dnes len pre vzájomné potešenie. Na večierky Skirt Clubu totiž žiadna mužská noha nevkročí.

Swingers party ovládajú opití oplzlé muži

„Vyskúšala som súčasné elitnej britskej Sexparty, ale ja aj môj partner sme zistili, že ich obvykle ovládnu muži, ktorí sú navyše opití a oplzlí. Zdalo sa, že ženy do podobných podnikov chodia hlavne preto, aby potešili svojho partnera. Chcela som niečo viac na úrovni, kde by ženy naozaj mali dianie vo svojich rukách. Tak som sa rozhodla to vyskúšať s malou skupinkou svojich kamarátok a muža úplne vynechať, „prezradila tridsaťštyriročná manažérka vystupujúci pod menom Geneviève britskému denníku DailyMail.com.

Jej nápad sa uchytil. Okrem luxusného prostredia, kde môžu ženy bez obáv objavovať svoju sexualitu, zaručuje Skirt Club tiež anonymitu užívateliek rovnako ako to, že sú diskrétne a krásne. Do klubu sa žena dostane iba na odporúčanie známej alebo kamarátky a po krátkom pohovore s Geneviève, ktorá si je oťukal.
Dámy musí byť vzdelané, kultivované, ale aj vo vkusnom oblečení aj bielizni. Jednu študentku vraj Geneviève skoro poslala domov, pretože dorazila v „desných nohavičkách z lacného Primark“, ale nakoniec leteli nohavičky do koša a študentka na večierku zostala.

Podľa Geneviève jej party zďaleka nie sú doménou lesbičiek. „Ženy sú sexuálne priťahované ďalšími ženami, aj keď nie sú homosexuálne orientované. Ženská sexualita je dnes premenná a prispôsobivá. Väčšina našich členiek je vydatá, alebo má dlhodobé vzťahy s mužmi. Skirt Club je miesto, kde sa môžu vyblázniť a pohrať s podobne zameranými ženami, a potom sa zase vrátiť k svojim dospelým životom, „vysvetľuje Genevieve a dodáva, že rozhodne nejde o zoznamku, ale hlavne o divoké hry na úrovni.

Krásne ženy v sexi bielizni a prúdy šampusu

A ako vlastne večer v podobnom klube prebieha?
Spoločnosť vybraných krásnych, sexi a inteligentných žien sa zíde na dohodnutej exkluzívne adrese, či už je to v Londýne, New Yorku, alebo Toronte, kam sa Skirt Club rozširuje. Spočiatku všetky ženy popíjajú šampanské a bavia sa ako na bežných dámskych posedeniach.

S vypitým alkoholom sa nálada uvoľňuje a ženy pomaly začínajú flirtovať. Ľady pomôže prelomiť napríklad vystúpenie sexi burlesiek a potom treba aj prednáška na erotické témy – typickým témou je ženský orgazmus a sexualita. Po polnoci sa potom zábava rozbehne naplno, dámy sa vyzlečú do spodnej bielizne a vrhnú sa na bodyshot, alebo sa idú zabaviť do samostatných spální a kúpeľní. Rovnako ako na swingers party sa môžu dámy len pozerať, alebo sa samy zapojiť. Všetko je len na ich chuti a nálade.

„Ak na podobnom večierku nie je žiadny muž, zrazu máte pocit, že je to ďaleko viac o vašich želaniach. Prichádzate preskúmať svoju ženskú sexualitu do posledného kútika, bez toho aby ste museli myslieť na to, že sa predvádzate aj pred mužom, ktorý vás pritom sleduje, „zverila sa britskému denníku žena s prezývkou Violet, ktorá jeden z večierkov Skirt Clubu navštívila. Svojej lesbickej avantúry potom popísala aj manželovi, ktorý vraj bol chápavý a nemal s tým problém.