Lesbická matka s milenkou dobodali deväťročného syna a ešte pred smrťou mu odrezal penis a semenníky!

2195

Chlapček. Rhuan Maycon da Silva Castro († 9) sa neprevinil vôbec ničím. Lenže stačilo, že sa narodil. Kvôli tomu, že chlapcova matka nenávidí jeho otca, musel trpieť a potom zomrieť. Z toho, čo sa malému Brazílčanovi stalo, sa človeku zviera hrdlo a chce plakať. Toto nie je prípad, o ktorom by si mali čítať ľudia  slabšej povahy.

Krkavčia matka Rosana Auri da Silva Cândido (29) a jej lesbická milenka Kacyla Pryscila Santiago Damasceno Pessoa (28) ušli z brazílskeho mesta Goiânia asi pred piatimi rokmi. Obe si vzali so sebou dieťa z predchádzajúceho vzťahu – Rosana svojho syna Rhuana a Kacyla dcéru (8).

 Chcela mu vraj vytvoriť v tele  vagínu 

Mohli spolu žiť šťastným životom, lenže zlosť rozdúchaval v Rosane nenávisť sužujúcu jej dušu. Chlapčekov otec ju vraj spoločne s jeho starým otcom v minulosti bili. Partnerky sa preto rozhodli k opovrženiahodnému činu. Zo všetkého najskôr chlapcovi pred rokom odrezal penis aj semenníky.

Matka sa priznala, že chcela synovi vytvoriť v tele vagínu. „Stehy som urobila so základnými materiálmi a vyhla som sa infekcii procedúrou, ktorú som si vyhľadala na internete,“ povedala vraj vyšetrovateľom podľa Daily Mailu. Lenže vykastrované a zmrzačené dieťaťa ženám nestačilo.

Krkavčiu babičku nezvestnej 7ročnej Valérie potrestal súd ôsmimi rokmi za jej týranie

 Pomsta otcovi a  prarodičom 

Aby sa pomstili chlapcovmu otcovi a jeho starým rodičom, rozhodli sa, že dieťa zabijú. Rhuana zavraždili 31. mája, keď spal. Pitva odhalila, že dieťa bolo bodnuté celkom jedenásťkrát, z toho dvakrát do srdca. Na telíčku boli taktiež nájdené stopy popálenín od ohňa.

Ženy na polícii vypovedali, že zatiaľ čo milenka držala chlapca s látkou nasiaknutou acetónom pod nosom, matka bodala nožom. Hrozivý čin videla z vedľajšej izby dcéra Kacyly. Strážcovia zákona neskôr uviedli, že práve ona a jej svedectvo viedli k rozlúšteniu brutálneho prípadu.

 Mŕtvolku chceli  spáliť 

Kruté ženy po vražde umiestnili telíčko chlapca na gril a zapálili ho. Lenže zápach z dymu bol tak odporný, že mŕtvolku rozsekali a ostatky umiestnili do kufra a dvoch batohov. „Ona chcela usmažiť všetku kožu, odsekať mäso a hodiť ho do záchodu. Kosti mali byť rozdrvené, takže by zmizli,“ vyhlásila milenka.

Ženy boli obvinené z vraždy, mučenia, ukrývania tela, ťažkého ublíženia na zdraví a manipulácia s miestom činu. Za jej odporné činy im hrozí až 57 rokov vo väzení. Ako matka, tak jej milenka sa už polícii k hrozným činom priznali.

Američan daroval lesbičkám spermie, teraz musí platiť alimenty

 Musel trpieť kvôli nenávisti  matky 

„Matka povedala, že chlapec bol zdrojom všetkých problémov. Spájala ho s otcom, ktorý sa k nej správal zle. Spoločne ho plánovali zabiť a začať bez neho (chlapca) nový život,“ vyhlásil vrchný vyšetrovateľ Guilherme Sousa Melo webu Correia Braziliense.