LIFT je ojedinelá bezdrôtová nabíjačka, ktorá umožňuje, aby hodinky počas nabíjania levitovali vo vzduchu. Prostredníctvom nabíjacej základne môžete nabíjať hodinky Pebble či Apple Watch. To všetko umožňuje revolučný indukčný systém. A keď práve nenabíjate hodinky, nabíjačka sa premení v krásnu inteligentnú lampu.

LIFT Apple Watch 02

Spoločnosť, ktorá za týmto projektom stojí, si patentovala indukčný systém inšpirovaný originálnymi nápadmi spoločnosti Tesla týkajúce sa prenosu elektriny prostredníctvom éteru. Spoločnosť tento radikálny koncept upravila a nabíjačka je tak schopná preniesť energiu, zatiaľ čo sa nabíjané zariadenie vznáša v priestore. Nie sú potrebné žiadne drôty.

LIFT Apple Watch 03

Tvorcovia boli silne ovplyvnení jednoduchým minimalizmom značiek Apple a Porsche Design. Kládli dôraz na detail, pričom sa snažili odstrániť zbytočné prvky. Pri výrobe boli použité najvyššie štandardy výroby a boli použité kvalitné materiály vyznačujúc sa svojou krásou, funkcií a výkonom. Hlavna skriňa je vyrobená z hliníka, ktorý je ideálny na dosiahnutie najlepšej tolerancie. Pre indukčné systém bola použitá keramika, ktorá je charakteristická pre svoje nevodivé vlastnosti.

LIFT Apple Watch 04

Svojim minimalistickým dizajnom bude levitujúca nabíjačka vynikať na pracovnom stole, konferenčnom stolíku i nočnom stolíku. Nabíjačka LIFT je kompatibilný so všetkými modelmi hodiniek Apple Watch a poslednými dvoma generáciami Pebble.

LIFT Apple Watch 05

Lift nabíjačka môže bezdrôtovo nabíjať aj telefón. Stačí umiestniť svoj smartphone cez indukčnú podložku a nechajte ho nabíjať.

LIFT Apple Watch 06

Tento projekt hľadá podporu na crowdfundingovom portáli Kickstarter, kde bolo cieľom vybrať 44 tisíc dolárov. Ešte má kampaň 30 dní do konca a už má na svojom konte cez 240 tisíc dolárov.