Na lov bažantov v sobotu vyrazila Darina. Krásna blondínka sa však už domov nevrátila. Jeden z poľovníkov ju strelil do chrbta a mladá žena vážnym zraneniam v nemocnici podľahla. Šesťdesiatročný strelec sa psychicky zrútil.

Darina milovala hony a tak si nemohla nechať ujsť sobotňajší lov bažantov, ktorý sa konal v Mojmírovciach. Dvadsaťdeväťročná blondínka, ktorá milovala psíkov a dokonca viedla chovnú stanicu, sa však jej vášeň stala osudnou.

Jeden z poľovníkov, ktorý bol podľa na hone čestným hosťom, vybíjal svoju brokovnicu v domnení, že už nebude strieľať, keď došlo k tragédii. Šesťdesiatročný muž mal svoju zbraň zrejme odistené, a keď ju sklonil, došlo k výstrelu. Zablúdená guľka trafila krásnu Darinu, ktorá stála asi tak desať až pätnásť metrov pred ním, medzi lopatky.

Zomrela priateľovi v náručí!

Hoci netrvalo ani pätnásť minút, než na miesto dorazila záchranka, mladá žena zomrela svojmu priateľovi, ktorý bol na hone prítomný tiež, takmer v náručí. „Bol zúfalý a neustále ju hladil po tvári,“

„Pacientka bola už pri prevoze oživovaná, pričom resuscitácia pokračovala aj na ARU. Cez všetky snahy zdravotníkov pacientka zraneniam podľahla,“ povedala hovorkyňa Fakultnej nemocnice v Nitre Tatiana Timková.

Poľovník pri nočnej poľovačke namiesto diviaka, zastrelil kolegu

Poľovník, ktorý nešťastnú Darinu strelil, sa psychicky zrútil. Je na tom psychicky veľmi zle a preto mu hneď aj vzali pušku. Dotyčný poľovník, ktorý je podľa informácii, zo skupiny poľovníkov z Pezinka, vážne porušil bezpečnostné predpisy. „Ide o absolútne osobné zlyhanie jednotlivca. Je to strašné a nemá to logiku. Som nahnevaný, ako môže niekto takýmto spôsobom manipulovať so zbraňou,“ povedal riaditeľ Kancelárie slovenskej poľovníckej komory Imrich Šuba. Prípadom sa už zaoberá polícia.

TOP: Pes vypálil pánovi broky do zadnej časti tela pri poľovačke na kačice v USA