Na Slovensko sa v pondelok vrátil hľadaný Ľuboš, ktorý je obvinený z pokusu o vraždu. V roku 2017 mal surovo zbiť a zapáliť Milana Červeňa, ktorý pracoval vo firme v Prievidzi. Obvinený muž, ktorý sa dlhé štyri roky vyhýbal súdu, bol eskortovaný zo španielskej Barcelony do Trenčína, kde si ho prevzali lovci lebiek.

V auguste roku 2017 došlo k brutálnemu útoku vo firme v Prievidzi. Zamestnanec tamojšie firmy Milan Červeň tam pri krádeži pristihol Ľuboša, ktorý ho brutálne napadol. Podľa informácií slovenských denníka Noviny.sk sa na Milana páchateľ vrhol, začal ho mlátiť a polial ho benzínom. „On to chcel dokončiť, to hovoril:, zhoríš ‘,“ uviedol napadnutý muž s tým, že ho neskôr skutočne zapálil a utiekol oknom.

Lovci lebiek po 20 rokoch chytili muža, ktorý oklamal televízne Bingo a „zarobil“ skoro 30 miliónov.

Ľuboš je obvinený z pokusu o vraždu, ale na súde sa ukázal iba raz, potom sa po ňom zľahla zem. Štyri roky sa skrýval v Barcelone. „Preto predseda senátu vydal príkaz na zatknutie obžalovaného, ​​aj európsky zatykač, vzhľadom k informácii, že sa nachádza v inom členskom štáte Európskej únie,“ uviedol hovorca Krajského súdu v Trenčíne Roman Tarabus.

Britskí lovci lebiek oslavujú. V JAR chytili jedničku zo svojho zoznamu

Po mužovi pátrali cieľoví pátrači z policajného prezídia, ktorí boli v kontakte so španielskymi kolegami, a nakoniec sa podarilo hľadaného páchateľa chytiť. V pondelok pristál na Slovensku, kde si na neho lovci lebiek počkali a prevzali ho od španielskych kolegov.