Ma matku štyroch detí, ktorú našli aj s partnerom v kufri v lese, rodina zháňa peniaze na dolapenie ich vraha!

1098

Rodina mladého páru, ktorého ostatky našla skupinka TikTokerov na pláži v Duwamish Head v Seattli, sa snaží vybrať 10tisíc eur, ktoré by im pomohli dopadnúť vraha. Polícia prípad naďalej aktívne vyšetruje.

Skupinka teenagerov zverejnila na TikToku video, na ktorom zaznamenala nález záhadného kufra. Ten podivne zapáchal, preto zavolali linku 911. Na miesto boli poslaní vyšetrovatelia, ktorí neskôr potvrdili, že sa v batožine nachádzali ľudské ostatky. Po zvolaní detektívov do oblasti našli ďalšiu tašku s časťami tiel blízkosti bloku Alki Avenue.

Bolo zistené, že batožina obsahujú pozostatky matky štyroch detí Jesicca Lewisovej (†35) a jej dlhoročného priateľa Austina Wennera (†27). Podľa lekárskeho posudku boli obete zastrelené 16. júna, tri dni pred nálezom ich tiel.

Teenageri na brehu mora našli podozrivý kufor s rozrezanou mŕtvolou!

Príbuzná Jessicy, Gina Jaschkeová začala zbierku, kedy má v pláne vybrať 10 000 dolárov, za ktoré by chcela zohnať informácie vedúce k dolapeniu páchateľa. Jesicca bola údajne niekoľkokrát strieľaná, zatiaľ čo jej priateľa trafila do hrude jedna guľka.

„Bola to tá najstarostlivejšie osoba pod slnkom,“ napísala o mladej ošetrovateľke handicapovaných Gina. Lewisová a Wenner tvorili pár osem rokov. Polícia mesta Seattle oznámila KING5, že prípad aktívne vyšetrujú, žiadne nové informácie o pátraní nezverejnila.