Mafiánsky práskač Hrobár, hodil svoju manželku levovi do klietky

5775

Polícia obvinila bývalého mafiánskeho bossa Horvátha alias Hrobára z obludného činu. Dobil svoju manželku Ivetu (42) a po bitke hodil levovi do klietky aby ju roztrhal!

 Prežila obrovskú  hrôzu 

Iveta mala šťastie že jej lev neublížil, nakoľko sa oňho ako jediná starala. Po tom, čo sa jej lev nedotkol, ju vyhodili uprostred obce Kútniky, kde býva jej mama Alžbeta. Dobitú ženu odviezli do nemocnice so zlomenými rebrami a s poškodením pľúc, kde ju strážila polícia. Jej manžela a jeho syna z predchádzajúceho manželstva obvinili a zadržali!

„Tie zranenia jej nespôsobil lev, dali ju do klietky a on si k nej ľahol, aby ju chránil,“ hovorí Ivetina matka.

Iveta leží na jednotke intenzívnej starostlivosti v nemocnici v Dunajskej Strede.
Manželia majú spolu dve deti, staršiu dcéru Ivetu (17) a mladšiu Ilona Ritu (15).

 Udal bývalých  kumplicov 

Lehel Horváth alias Hrobár (54), ktorý pred časom svedčil proti svojim kumpánom z dunajskostredského podsvetia je dobre známy v mafiánskych kruhoch.

Bratia Csaba a Szilárd Raiszovci

Na jeho rozsiahlom pozemku zakopával obete ich vrážd. Polícia tu našla v roku 2011 telá dvoch zabitých bratov Csabu a Szilárda Raiszovcov, ktorí v roku 1999 samopalom vystrieľať klan pápayovcov z Dunajskej stredy. Pri masakri v bare Fontána vtedy zahynulo 10 ľudí. V roku 2016 na jeho pozemku našla polícia ďalšie mŕtvoly. Lehel Horváth sa prihlásil na polícii a udal ostatných. Priznal tiež, že sa podieľal na likvidácii bývalého bossa Sátora, ktorý bol objednávateľom masovej popravy v bare Fontána.

Vystrieľaný gang papayovcov