Mal znásilniť a zavraždiť tehotnú Evu M. (†24) v kukuričnom poli. Teraz ho našli mŕtveho

289

Peter J., dlhé roky podozrivý zo znásilnenia a zavraždenia tehotnej Evy M. (†24) ešte v roku 1999, už nežije. Našli ho mŕtveho na lúke, údajne spáchal samovraždu. Hoci bol po dlhé roky hlavným podozrivým z toho, že Evu zatiahol do kukuričného poľa a brutálne ju pripravil o život, nikdy nebol odsúdený.

Ten prípad sa tiahol 22 rokov, ani v roku 2021 nebol na konci. Petra J. počas tej doby trikrát obžalovali a rovnako toľkokrát ho zase zbavili viny. S konečnou platnosťou ho neusvedčili ani testy DNA.

Podľa informácií TV Markíza sa telo Petra J. našlo 25. mája podvečer na jednej lúke v okrese Trenčín, v katastri obce Drietoma. Muž sa údajne zastrelil jatočnou pištoľou.

Eva osudného dňa v lete roku 1999 išla na bicykli do práce. Páchateľ ju prepadol, zatiahol do kukuričného poľa a tam ju znásilnil a uškrtil drôtom. Útok je dodnes na Slovensku považovaný za jeden z najbrutálnejších prípadov. Eva s vrahom zviedla tuhý boj, intenzita škrtenia bola taká, že jej drôt takmer oddelil hlavu od trupu.

Sympatickú Christine znásilnili a zavraždili! Páchatelia po čine „vyvádzali“ na Miami Beach

Mladá žena mala celý život pred sebou, pracovala, študovala, za týždeň sa mala brať so svojím snúbencom Petrom K., s ktorým štvrtý mesiac čakala dieťa. Z počiatku polícia podozrievala jeho, ale bola na zlej stope.

Vražda zo žiarlivosti! Keď Natali umierala, znásilnil jej bezvládne telo!

Podozrivého Petra J. prvýkrát vyšetrovatelia zadržali až jedenásť rokov po Evinej smrti! Peter ale od začiatku vinu odmietal a súd sa roky točil v kruhu, aj kvôli dovolaniu ministra spravodlivosti, kvôli čomu sa prípad musel vrátiť na úplný začiatok. Ku všetkému sa stratil predmet dôkazný, drôt, ktorým mal Peter Evu zaškrtiť.
Ďalšie okolnosti údajnej samovraždy Petra J. vyšetruje polícia.