„Vážne ma irituje, že sa niekto vôbec opovažuje hodnotiť môj a Kimin zadok. Jej zadok je totiž za tým mojim veľmi ďaleko,“ myslí si modelka z Ruska, ktorá v súčasnosti žije v Los Angeles.

Navyše tvrdí, že Kim klame a jej pozadie nie je dielom prírody. „Určite ho má upravené. Ja ale nie. Ja som prirodzená. Mám Kim rada, ale toto sa mi proste nepáči,“ oznámila.

instagram anastasiya kvitko 09    „Moje telo je vyšportované. Denne tvrdo driem, aby som mala na tele svaly. Môj zadok je ten najkrajší zadok na svete a na rozdiel od iných za sebou nemám žiadne plastické operácie. V noci aj spím na bruchu, aby sa mi zadok nesplácol,“ rozčuľovala sa Ruska, do ktorej sa na jej profile na sociálnej sieti začali niektorí ľudia navážať.

instagram anastasiya kvitko 01    Ruska si však trúfa tvrdiť, že bude čoskoro oveľa populárnejšia ako sama Kardashian.

„Vždy sa mi páčili dievčatá, ktoré mali zadok. Nepáčia sa mi vychudnuté dievčatá, na ktorých nie je nič ženského. Páčia sa mi Brazílčanky,“ pokračovala.

instagram anastasiya kvitkoj 02

Hlboko ju vraj uráža, keď sa jej ľudia pýtajú na to, koľko má za sebou plastických operácií. „V živote som bola len raz na operácií. Ale nie na plastike. Vyberali mi slepé črevo,“ dodala.

instagram anastasiya kvitko 03

instagram anastasiya kvitko 10

instagram anastasiya kvitko 04