Hviezdna OnlyFans modelka, ktorá si hovorí Tiffany Poindexterová (44), sa zverila so svojou kontroverznou záľubou. Rada loví zvieratá. Jej fanúšikovia pre jej kontroverznú zábavu pochopenie majú. Sexy mamina si príde zdieľaním nemravného obsahu na pekné imanie. Mrzieť ju môže len to, že kvôli jej erotickému modelingu vyhodili jej deti zo školy.

Výjazdy do divočiny sa zbraňou praktizuje pod pravým menom Crystal Jacksonová v Nevade alebo svojej rodnej Kalifornii. Zabité zvieratá vraj využíva podľa, ako sama hovorí, „kmeňových tradícií“. To znamená, že celé zviera sa k niečomu spracuje. „Mäso je jedlo, z kože sa vyrába napríklad blana na bicie a z kostí sa môžu vyrobiť hračky pre deti,“ uviedla Tiffany pre Knewz. Občas si ale niektoré lepšie kúsky nechá vystaviť.

O krvavej záľube jej fanúšikovia vedia a nič proti nej nemajú. Pôvabná mamina si za peniaze od nich nedávno kúpila špeciálneho psa na ochranu. Bojí sa o svoj dom, ktorý jej bol kedysi vyrabovaný. Za šelmu zaplatila v prepočte neuveriteľných 60tisíc eur.

Sexy sestra Kate Mossovej rozbieha vlastný biznis, predaj použitých nohavičiek za nehoráznu sumu!

 Moji fanúšikovia sú často z  dediny 

Fanúšikovia sú jej naklonení. „Mnoho mojich fanúšikov pochádza z vidieckeho prostredia, takže moje lovecké alebo všeobecne vonkajšie aktivity podporujú a priťahuje ich ku mne,“ oznámila hrdo Tiffany a upozornila, že negatívnych komentárov moc nezaznamenala.

Sexy Veronika pobúrila ostrov Bali, vybrali si totiž najposvätnejšie miesto v krajine na natočenie pornofilmu! Hrozí jej väzenie 

Modelka je tiež vášnivou zberateľkou zbraní. Za tie absolútne obvykle vyhodí kľudne aj cez tisíc eur. V jej zbierke nechýbajú pušky alebo špeciálne ďalekohľady. Jej úspech má ale aj tienisté stránky. Svoje deti posielala do katolíckej školy. Keď sa jej správcovia dozvedeli, že Tiffany sa nebojí ukazovať svoje telo na internete a vyžíva si v podivných záľubách, jej tri deti zo školy vyhodili.

Zatkli sexy modelku za pašovanie drog. Na kauciu bola prepustená len za veľmi podivných podmienok

 Denne si zarobí vyše  80tisíc eur 

Zlá reklama je ale tiež reklama. Po škandále s deťmi sa k sexi mame pripojili ďalší fanúšikovia. Skôr si zarobila mesačne asi 93tisíc eur. Potom, čo jej vyhodili deti zo školy, si na túto sumu príde prakticky denne „Nejaké peniaze určite darujem, pretože toľko peňazí ani nepotrebujem,“ dodala k svojim príjmom modelka.

Sexy mama zarába statisíce predajom erotických fotiek. Má to ale zádrhel!