Mama utopila svoje dve jednoročné a dvojmesačné dcérky! 

Ich orgány sú cenné, mala povedať po vražde

734

Z vraždy vlastných detí je obvinená mama Amanda Jeffersonová. Dvadsaťšesťročná žena mala svoje dcérky Rose Singeltonovu († 1) a jej sestričku Lily (†2 mes.) utopiť. Telíčka dievčatiek našiel doma v Las Vegas bezvládne ich otec Jaykwon Singleton. Jeho priateľka mu mala povedať, že ich orgány sú príliš cenné! Skončila pred súdom a na pozorovanie na psychiatrii.

Šokujúce prípad vyšetruje polícia v Las Vegas v Spojených štátoch. Otec Jaykwon Singleton sa v piatok 6. 11. vrátil domov a našiel svoje dve malé dcérky mŕtve. Sestry Rose, ktorej bol rok, a Lily, ktorej boli len dva mesiace, mala zavraždiť ich mama Amanda Jeffersonová.

Ako šťastná rodinka

Telíčka dievčatiek našiel ich otec položené na sebe na hojdačke. Muž okamžite volal na bezpečnostné linku, v ktorej podľa informácií britského denníka Daily Star, dispečer mohol počuť: „Čo si to urobila?“ A neskôr sa v telefóne ozval ženský hlas: „Utopila som ich.“ Singleton vypovedal, že následne čo prišiel domov, mu Amanda ukazovala, nech je ticho. Navyše mala poznamenať, že ľudské orgány sú veľmi cenné. Zdrvený otec uviedol, že sa jeho priateľka správala poslednou dobou zvláštne. Údajne viedla reči o „oltárnom duchovnom svete“.

Potom, čo ženu odviedla polícia, aby ju vypočula, mala strážnikom povedať, že nemá žiadne deti a ani priateľa. Potom tvrdila, že sa zrejme niekto vkradol do jej bytu a všetko na ňu narafičil. Žena čelí obvineniu z vraždy, polícii mala povedať, že celú vec na ňu nastražili.

Prvé súdne vypočutie s obvinenou prebehlo v stredu. Sudca nariadil, aby sa vyšetrilo duševné zdravie Jeffersonovej. Znamená to, že jej stav posúdia dvaja lekári, ktorí predložia výsledky inému sudcovi. Ak obaja doktori zistili, že nemôže byť súdená, bola by umiestnená do psychiatrickej liečebne s najvyššou ostrahou.