Manželke zastrčil do vagíny petardu a odpálil ju! Hrozí mu až výnimočný trest!

483

Neuveriteľný prípad, keď na ubytovni v Kožlanoch na Plzensku zastrčil Ukrajinec (36) manželke do vagíny petardu a odpálil ju, je podľa kriminalistov pokus vraždy. Žena utrpela veľmi vážne zranenia. Surovec sedí vo väzbe, hrozí mu až výnimočný trest.

„Krajskí kriminalisti prípad prekvalifikovali na zvlášť závažný zločin vražda v štádiu pokusu,“ potvrdila policajná hovorkyňa Dagmar Brožová.

Pôvodne totiž začali násilníka stíhať pre ťažké ublíženie na zdraví. Namiesto pôvodných až desiatich rokov v base mu novo hrozí aj výnimočný trest. Na súd čaká vo väzbe.

 Krvavé  zranenie 

Brutálny incident sa odohral poslednú septembrovú sobotu večer. Násilník svoju ženu fyzicky napadol, vrcholom bolo, že jej v intímnych partiách odpálil petardu. Tá nebožiačku vážne zranila. Muž ju ešte odviezol do nemocnice v Plzni a tvrdil, že silne krvácajúca žena utrpela ranu do brucha.

Zo špitálu v pokoji odišiel. Keď ale lekári videli otrasné zranenia, ktoré pyrotechnika napáchala, zalarmovali policajtov. Tí surovca čoskoro dopadli. Po obvinení, vtedy ešte z ťažkého ublíženia na zdraví, nasledoval návrh na vzatie do väzby.

Olympionik skončil v putách! Tehotnú priateľku zviazal a hodil do vody

 Išiel do  väzby 

„Je obava, že by sa na slobode mohol vyhýbať trestnému konaniu, ovplyvňovať svedkov alebo pokračovať v trestnej činnosti,“ uviedla šéfka plzenského okresného štátneho zastupiteľstva Lenka Kocurová. Súd žiadosti vyhovel, muž putoval za mreže.

Vražda zo žiarlivosti! Mladý tyran ubil priateľku, rozzúrilo ho vraj, že v bazéne ukázala prsia

Zranená sa v nemocnici podrobila okamžitej operácii. Muž pohnútky, ktoré ho k nepochopiteľnému činu viedli, nevysvetlil. Miestni uviedli, že s cudzincami na ubytovni pred incidentom problémy neboli.