Marian dobodal svoju tridsaťročnú manželku a jej vraždu si natočil na video.

1336

Faye Calimanová († 30) po rokoch zobrala odvahu a odišla od svojho násilníckeho manžela. Zaplatila za to životom. Marian Caliman (32) svoju ženu napadol a dobodal ju. Na kameru si natočil, ako umiera schúlená v kaluži krvi. Svojej svokre potom poslal správu, že sa ospravedlňuje.

Faye Caliman spoznala svojho budúceho manžela Mariana v roku 2013. O dva roky neskôr si ho vzala. Svadbu zaplatila nevestina matka Stella Williams (50), ktorá najprv bola zo svojho nového zaťa nadšená. „Bol zdvorilý, úctivý a ukazoval len svoju dobrú stránku,“ povedala pre The Sun.

Postupom času sa však jeho správanie začalo meniť. Začal byť agresívny a chorobne žiarlivý. Na Vianoce v roku 2016 Faye dokonca zhodil zo schodov. Stella však nemala tušenie, čo sa medzi manželmi deje, až do apríla roku 2017, kedy na tele svojej dcéry uvidela modriny. „Mala napuchnuté oko a podliatiny na krku. Keď sme sa jej na to opýtali, povedala, že pracuje na svojom manželstve. Priala by som si, aby som na ňu vyvíjala ďaleko väčší nátlak, aby od neho odišla,“ povedala.

Podľa polície unesená mamičky Andrea skončila v pazúroch mafie

Faye však nakoniec zobrala všetky sily a svojho manžela v marci tohto roku opustila. Našla si prácu v telemarketingu a začala žiť po svojom. To Calimana rozzúrilo. O šesť týždňov neskôr svoju ženu napadol v jej dome. Nožom ju bodol do tváre, krku, brucha, chrbta a do srdca. Útočil s takou silou, že sa ostrie zlomilo. Potom si vzal kameru a svoju umierajúcu obeť začal natáčať. Bola schúlená na pohovke a v kaluži krvi ho prosila, aby ušetril jej život.

Z dobrého motokrosového pretekára sa vykľul zlý domáci násilník. Monokle a škrtenie partnerky

Po čine napísal svoje svokre, že sa ospravedlňuje. V dome bola počas vraždy ich dvojročná dcérka, ktorá sa v druhom poschodí pozerala na televíziu. Videla však, ako Caliman udrel svoju manželku. „Otecko udrel mamičku do hlavy,“ povedala. Malá svedkyňa v súčasnosti žije so svojou babičkou. Okrem nej mala Faye ešte ďalšie dve deti, ktoré bývajú so svojimi otcami. Caliman bol odsúdený na doživotie.