Minulý rok v polovici júla došlo medzi obcami Revúca a Muránska Dlhá Lúka k vážnej dopravnej nehode s tragickými následkami. Zomrela pri nej štyridsaťtriročná Irina. Podľa polície nehodu podnikateľ Marián spôsobil schválne, údajne sa chcel pomstiť bývalej partnerke. Mali medzi nimi byť spory o dom a podnikateľ mal ženu prenasledovať.

Osudný júlový deň mal Marián od rána zisťovať, kedy sa bude jeho bývalá partnerka vracať z Banskej Bystrice domov. Potom si na ňu počkal na parkovisku pri ceste a keď okolo neho prešla, začal ju prenasledovať. Ohrozoval ju riskantnou jazdou a snažil sa ju vytlačiť z cesty. Irine sa podarilo mu uniknúť a privolať policajnú hliadku, ktorej ohlásila, že ju prenasledoval expartner. Oficiálne oznámenie chcela ale podať až doma, pretože sa ponáhľala.

 Dlhy a nezhody kvôli  domu! 

Akonáhle sa policajná hliadka od ženy vzdialila, opäť sa objavilo Mariánove BMW, ktoré prešlo do protismeru, kde sa čelne stretlo s vozidlom Iriny. Tá zrážku neprežila. Podnikateľ utrpel vážne zranenia a skončil na invalidnom vozíku.

Spory medzi partnermi mali vzniknúť kvôli domu. Ten totiž Irine venovala Mariánova sestra s tým, že ho má neskôr prepísať na partnera. Keď sa ale dvojica v roku 2022 rozišla, Irina dom predala.

Odvážne sestry (62 a 66) bránili auto pred lupičom (22)! Zbili ho, jedna skočila aj na kapotu!

Marián mal údajne bývalej partnerke dlhovať asi 40 tisíc eur, ktoré jej odmietal vrátiť, a preto sa uchýlila k tomuto kroku. Pôvodne na ňu bol dom vraj napísaný preto, že Marián bol v osobnom bankrote a nechcel vrátiť peniaze veriteľom.

Mužovi hrozí v prípade preukázania viny za úkladnú vraždu blízkej osoby a zo zvláštneho motívu – pomsty trest 25 rokov väzenia alebo doživotia.

Prostitútka ukradla nádejnému zákazníkovi BMW, pretože odmietol jej sexuálne služby!