V západoslovenskej obci Plevník-Drienove došlo cez víkend k brutálnej vražde štyridsaťpäťročnej ženy. Policajti teraz vyšetrujú, čo sa za múrmi rodinného domu odohralo. Už však zadržali muža, ktorý sa len nedávno vrátil z väzenia. Práve naňho padá podozrenie, že vraždil.

Policajný dispečing počas sobotného rána dostal naliehavú správu. Pán Jozef v telefóne povedal, že našiel svoju partnerku ležať uprostred izby a bez známok života. Policajti ihneď vyrazili na miesto činu. Ženu našli už mŕtvu a bez nádeje na záchranu.

Príslušníci okamžite zadržali nielen Jozefa, ale aj jeho suseda a priateľa Martina. Podľa polície to bol práve on, kto mal ženu najskôr škrtiť a potom sa na nej dopustiť sexuálneho násilia. Dvadsaťosemročný muž sa len nedávno vrátil z výkonu trestu. Teraz čelia obvineniu z vraždy a trestného činu sexuálne násilie.

Brutálny vrah Jaroslav Garaj vyvraždil celú rodinu. Dcérky (†2 a †4) pred smrťou brutálne znásilnil, potom šiel do krčmy

„Obvinený bol umiestnený do policajnej cely. Súčasne vyšetrovateľ spracováva sťažnosť na jeho väzobné stíhanie. Obvinenému, ktorý bol z väzenia prepustený iba pred niekoľkými mesiacmi, tentoraz hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na pätnásť až dvadsať rokov,“ dodala hovorkyňa polície.