Koncom minulého roka ho jeho otec zbil tak brutálne, že vtedy ešte štvorročný Martinko z Hronca skončil v bezvedomí. O život potom bojoval v nemocnici.

Našťastie sa z toho dostal a teraz má už zase dôvod k úsmevu. Martinko oslávil piate narodeniny v spoločnosti svojej milovanej babičky Jany, ktorej ho súd na šťastie zveril do dočasnej starostlivosti. A dočkal sa aj prekvapenia.

Martinko oslávil piate narodeniny v spoločnosti svojej milovanej babičky

 Keď sa rodičia na monštrá  premenia 

Martinko si počas svojho krátkeho života pretrpel viac bolesti než väčšina dospelých ľudí. Koncom minulého novembra ho brutálne dobil jeho vlastný otec! Chlapec skončil v bezvedomí v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici. Nebohé dieťa muselo absolvovať tri náročné a komplikované operácie hlavy.

Niekoľko týždňov potom musel Martinko ležať v umelom spánku. Lekári boli skeptickí a nedávali mu veľa šancí na prežitie. Malý bojovník sa však nedal. Dnes už opäť behá vonku a usmieva sa. Psychické, ale aj fyzické následky si však ponesie celý život. Otec Marek K. (30) bol obvinený z ťažkého ublíženia na zdraví a od brutálneho útoku na svoje dieťa čaká na súd vo väzbe.

Vyvŕšil si zlosť na štvorročnom synovi tak, že v nemocnici bojuje o život! Len preto, že si myslí, že syn Martínko nie je jeho

 Otec bil Martinka už  skôr 

„Bitie a kopance spôsobili dieťaťu veľmi vážne zranenia po celom tele,“ vlani informovala polícia. Najviac šokujúce potom bolo zistenie, že otec Martinka bil dlhodobo. Už Vianoce roku 2018 chlapček strávil v nemocnici! Rodičia vtedy lekárom tvrdili, že na chlapca spadla ťažká skriňa.

Súd po poslednom, zrejme najbrutálnejším útoku, zveril Martinka do dočasnej starostlivosti babičke Jane, ktorá žije v Čiernom Balogu. Martinko u nej 7. apríla oslávil piate narodeniny. Babička spoločne so strýkom Tomášom a prababičkou vystrojili krásnu oslavu, na ktorej nechýbal ani torta. Najväčším prekvapením bolo, že sa oslavy zúčastnila aj mama Monika, ktorá chlapca počas liečby videla len niekoľkokrát.

Emocionálne silné fotky vám ukážu domáce násilie bez cenzúry

 Mama môže vyvolať kruté  spomienky 

„Ďakujem, že som tu s vami mohla byť,“ napísala matka k fotkám z oslavy. „V Kováčovej (ozdravné zariadenia – pozn. Red.) Za ním dvakrát prišla, trochu sa spolu hrali. Sám o nej ale nehovorí. Ja pred ním tiež o nej tiež nehovorím, odporučila mi to lekárka. Spomienky spojené s ňou by ho trápili,“ povedala babička Jana denníka Pravda.