Masový vrah Charles Manson čoskoro skončí v pekle, kam patrí.

2847
Manson a jeho sekta

Zomiera v nemocnici na smrteľnej posteli, do väzenia sa už nevráti.

Neslávne preslávený masový vrah Charles Manson (83) podľa všetkého skončí čoskoro v pekle, kam patrí. Muž ktorý si odpykáva doživotný trest za zosnovanie vrážd siedmich ľudí, leží v nemocnici na smrteľnej posteli. Jeho smrť je vraj otázkou niekoľkých dní.

So správou o blížiacej sa smrti fanatika prišiel americký web tmz.com. Manson podľa neho leží v nemocnici v Bakersfielde a vyzerá nezdravo bledo. „Už to s ním lepšie nebude. Je to len otázka času,“ prezradil zdroj z nemocnice.

Manson má pritom veľmi chatrné zdravie, nie je to prvýkrát, čo v poslednej dobe skončil v nemocnici. „Nie je na tom dobre. Jeho zdravie sa rozpadá,“ dodal nemenovaný človek z nemocnice. Nádej na to, že by sa Manson z nemocnice vrátil do väzenia, sú podľa neho nulové.

Vrah s vytetovaným hákovým krížom na čele a vodca sekty nazývanej Rodina dostal za zosnovanie vrážd siedmich ľudí trest smrti. Ten bol potom zmenený na doživotie keď v Californii, kde bol súdený, bola poprava zrušená.

Masový vrah nedostal milosť

Najslávnejšie obetí Rodiny sa stala tehotná manželka režiséra Romana Polanského (84) Charon Tate († 26). Tej pred smrťou odrezali prsník a do tehotenského brucha ju vyrezal písmeno X. Následne jej vyrezali plod z tela a pochovali ju s ním v náručí.