Matka masového zabijaka z Kitzbühelu prehovorila

Prečo jej syn zavraždil 5 ľudí ?!

1091
Nadine a jej vrah Andreas

Rakúskym mestom Kitzbühel otriasla päťnásobná vražda. Dvadsaťpäťročný Andreas E. tam zo žiarlivosti zavraždil svoju expriateľku Nadine H., jej nového priateľa, hokejistu Floriana Jannyho († 24) a celú dievčinu rodinu. Neskôr sa udal sám polícii. Matka vraha sa teraz rozhodla prehovoriť a zároveň opísala detaily synovho vzťahu s devätnásťročnou Nadine.

Malebné mesto Kitzbühel ležiace v rakúskom Tirolsku sa pomaly spamätáva z brutálnej päťnásobnej vraždy. V nedeľu ráno tam Andi E. vnikol do domu svojej expriateľky, zastrelil jej otca († 59), potom išiel na prvé poschodie a zavraždil jej matku Andreu († 51) a brata Kevina († 25), ktorý spal vo svojej posteli. Cez balkón sa dostal do uzamknutého bytu, kde bola jeho expriateľka Nadine s novým priateľom Florianom. Oboch zastrelil.

Päťnásobná vražda zo žiarlivosti otriasla Rakúskom!

Strelec následne išiel na políciu a udal sa. „Položil zbraň a nôž na pult a povedal, že zavraždil päť ľudí,“ opísal žalobca Walter Pupp.

K hroznému činu mala Andiho viesť žiarlivosť. V sobotu večer mal svoju bývalú priateľku vidieť v reštaurácii s jej novým priateľom, čo ho rozzúrilo do nepríčetnosti. Andi sa so svojou dlhoročnou láskou rozišiel pred dvoma mesiacmi. Ešte v sobotu večer sa rozhodol, že si s Nadine prehovorí, preto šiel k nej domov. Dvere otvoril jej otec, ktorý Andiho odmietol pustiť dnu. Andi šiel preto domov, kde našiel bratovu legálne držanú zbraň a okolo piatej hodiny v nedeľu ráno sa vrátil do domu svojej expriateľky.

Svedok v kauze Tomáša ušmýkaného na smrť za autom vypovedal: To je len sranda a trik, myslel som si

K otrasnému prípadu sa vyjadrila aj matka Andreasa, ktorá spolu s rodinou skončila v starostlivosti psychológov. „Všetkým je nám z toho veľmi zle, vrátane môjho syna,“ priznala žena pre nemecký denník N-TV.de. Zároveň uviedla, že Andi s Nadine chodil dlhých päť rokov. „Chceli sa budúci rok zobrať,“ doplnila s tým, že sa jej dostáva podpory od celého mesta. Jej syn tu bol vraj veľmi obľúbený. „Máme tu veľa susedov a známych, všade nám ponúkajú pomoc,“ uzavrela zdrvená žena.

Ženu chcel opustiť manžel. Rozhodla sa, že mu odreže penis