„Pôrod môjho druhého dieťaťa prebehol úplne bez komplikácií a veľmi hladko. Netrval dlho a vďaka vypracovaným svalom sa mi rodilo oveľa lepšie,“ oznámila Kristy, ktorá si myslí, že jej pohyb, cvičenie a zdravá strava v tehotenstve základom pohodového pôrodu.

„Veľkú úlohu tiež zohráva dojčenie. Preto moc nechápem tie matky, ktoré prestávajú dojčiť po pár týždňoch, aby mali pekné prsia. Chcú dokonalú postavu, ale pritom sa vzdajú toho, čo im k dokonalej postave pomôže. A ovisnuté prsia po dojčení? No a? Veď je to normálne,“ myslí si.

baby-fit-gym-01    Po prvom pôrode Kristy cvičila dokonca so synom. Využívala ho miesto činiek a pre chlapcov to bola zábava. Posilňovanie sa jej potom natoľko zapáčilo, že u neho zostala aj počas tehotenstva. Drina sa vyplatila a hneď pár dní po pôrode bola ako prútik.

„Samozrejme nemôže cvičiť každá žena. Keď máte ale bezproblémové tehotenstvo, nie je dôvod necvičiť,“ pokračovala.

Kristy po pôrode prvého syna bola veľmi unavená a nevedela, ako skĺbiť dohromady starostlivosť o syna a cvičenie. „Potom ma napadlo, že by som mohla cvičiť s ním. Zistila som, že ho to veľmi baví. Užívali sme si to obaja a teraz si to užívam aj s druhým dieťaťom,“ oznámila pre austrálsky server Daily Mail.