Matka zavraždila šesťročného syna! Zabila ho kokteilom drog, aby získala peniaze z poistky!

934

Toto, že má byť matka? Ashley Marksová (25) z amerického Houstonu bola v stredu zatknutá kvôli smrti svojho ešte len šesťročného syna Jasona Sancheza-Marksa, ktorý zomrel vlani v júni. Polícia ju viní z toho, že mu podala koktail drog a usmrtila ho, aby získala peniaze z poistky.

Ako uviedol portál New York Post, žena bola obvinená z obzvlášť závažného zločinu vraždy. „Domnievam sa, že otrávila svoje dieťa, aby jej boli vyplatené dve poistky, ktoré svojmu synovi zriadila mesiac pred jeho smrťou,“ vyhlásil žalobca Gilbert Sawtelle z Kancelárie okresu Harris.

Rodina je môj bezpečný prístav, myslel si jedenásťročný chlapec. Matka si to nemyslela, otrávila ho liekmi!

 Smrtiaci koktail  drog 

Evidentne musela vedieť, čo robí, pretože Marksová pracovala ako poisťovacia agentka v Texase. Podľa webu ho mala predávkovať strašným kokteilom drog, v ktorom bol aj metamfetamín. Malé telíčko chlapca taký nápor nelegálnych látok nevydržalo. Chlapček po jeho zjedení zomrel.

Nedlho pred svojou smrťou pritom chlapec býval so svojou štvorročnou sestrou u dedka. Obe deti mali ochorieť tuberkulózou. Matka ich navštevovala len kvôli tomu, aby im podávala lieky. Tie ale nechcelo dievčatko brať. To jej možno zachránilo život, pretože jej brat lieky rozhodne nedostal.

Ohavná vražda trojročného chlapčeka! Otec mu zarazil klinec do hlavy a vydlabal mu oči

 Chlapca našiel  dedko 

Keď sa chlapcovi začalo robiť zle, zavolal chlapcov dedko len matke. Záchrannú službu neuvedomil. Na sklonku júna potom našiel svojho vnuka v bezvedomí. To už síce zalarmoval políciu, ale keď strážcovia zákona prišli na miesto, bolo už na záchranu dieťaťa neskoro. Matka zostáva vo väzbe. Kauciu jej zamietli.

Trinásťročná opatrovateľka prebodávala hlavičky dojčiat ihlicami do vlasov